Parfém: Příběh vraha

| 25.9.2014 | Novinky, Zajímavosti | 4 Komentáře

Pochmurné podzimní počasí již dorazilo i do naší zemičky. Dny se zkracují, zima nám chtě nechtě začíná zalézat pod kabáty a večer se tak stává ideální činností zalézt pod měkkou deku s šálkem horkého čaje a shlédnout zajímavý film. Máme pro Vás tip na jeden opravdu netradiční snímek, který rozhodně stojí za Váš čas.

Film nejen pro milovníky parfémů

Každý, kdo miluje nevšední vůně a parfémy, by si měl ve svém jistě nabitém rozvrhu najít chvíli, přesněji 141 min, a shlédnout nevšední film režiséra Toma Tykwera s názvem Parfém: Příběh vraha.

Pokud patříte ke slabším náturám a máte strach i u Titanicu, raději si připravte polštářek na zakrytí obličeje. To možná trochu přeháním… Jedná se o film, jenž náročnějšího diváka dovede do audiovizuální extáze. Dokonale dokáže vystihnout chybějící 4D effekt. Máte pocit jako byste všechny ty vůně doopravdy cítili. Mnohdy si ani neuvědomíte, že se zcela instinktivně snažíte společně s hlavním hrdinou přičichnout k voňavé zahradě, že i Vy chcete cítit to, co cítí on.

Parfém: Příběh vraha

Parfém: Příběh vraha zdroj: bit.ly/1pej0F8

„Jean-Baptiste Grenouille má vlastnost génia – svým nosem dokáže zachytit, detailně popsat a charakterizovat všechny vůně, které se kolem něj mihnou. Okamžitě rozpozná jejich složení, míru použitých komponentů, čehož využívá pro výrobu těch nejúžasnějších parfémů na světě. Zoufale však touží po vytvoření dokonalé vůně. Naprosto zbavený citu se rozhodne vytvořit démonickou vůni, jejíž základní esencí bude vůně mladé dívky, nevinné a čisté. A učiní pro to vše…“ (oficiální text distributora, zdroj: bit.ly/1oiFK6G)

Každý parfém vypráví svůj vlastní příběh, stačí se pouze zaposlouchat do jejich tónů a pozorně naslouchat.

Parfémy plné příběhů najdete ZDE

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This