Parfém, se kterým na plese zazáříte

| 20.1.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Plesy jsou společenské události, na kterých vždy toužíme být tou nejkrásnější ženou v sále. Ať už sáhnete ve svém šatníku po něžných romantických šatech či po nesmrtelné klasice malých černých, vždy je nutné zvolit i adekvátní vůni. Parfém, který Vás bude dokonale charakterizovat, i když Vaši tvář zahalí karnevalová maska.

Něžný parfém Vivienne Westwood Mon Boudoir

Vivienne Westwood Mon Boudoir je svěží květinově – dřevitý parfém, který ve Vás poodhalí skrytou něžnou dívku. Vůně se ukrývá ve flakónu, který je téměř totožný s původním flakónem vůně Boudoir z roku 1998. Rozdíl oproti původní je pouze ve skle. Mon Boudoir je vyroben z pískovaného, nečirého skla, které Vám může evokovat zamrzlé zimní okno. Na vrcholu uzávěru se vyjímá symbol značky – zlatý maltézský kříž.

Vivienne Westwood Mon Boudoir

Vivienne Westwood Mon Boudoir

Složení:
Hlava: hruška, bazalka, mandarinka
Srdce: růže, jasmín, konvalinka
Základ: pižmo, santalové dřevo

Anglická módní návrhářka Vivienne Westwood patří mezi extravagantní novodobé umělce. Je ženou mnoha protipólů, která ač sama je propagátorkoou punku, vytváří jedny z nejněžnějších společenských a svatebních šatů. I její parfém Mon Boudoir z podzimu 2013 patří k něžným projevům její duše. Nelze jednoznačně říci, zda bude tento parfém více svědčit mladším nebo starším ženám. Parfém Vivienne Westwood Mon Boudoir se stane Vaším rodinným klenotem, který mohou používat ženy bez rozdílu věku.

Nový svěží kabát Mon Boudoir si v sobě ponechal zbožňované poznámky z původní Boudoir – jemné letní konvalinky. Parfém se otevírá koktejlem ze šťavnaté hrušky a mandarinky ochuceného netradiční bazalkou. Ta dodává parfému neotřelou a značně osobitou pikantnost a odlehčuje jinak těžké poznámky pižma a květin. Od samého začátku až po konec bude jasné, že jde o květinovou vůni s lehce pudrovým podtónem.

Vivienne Westwood Mon Boudoir (zdroj: bit.ly/1sVxilo)

Vivienne Westwood Mon Boudoir (zdroj: bit.ly/1sVxilo)

Vůně konvalinky postupem času sílí, oproti tomu jasmín se nedostaví až v takové síle jakou byste mohli očekávat. I přes santalové dřevo a pižmo v základu je vůně stále svěží, sladká, lehká. Jedná se o vůni, která potřebuje dostatek prostoru proto, aby mohla ukázat svou pravou tvář. Pozor, aby jste si ji na sebe nenanesly příliš, milé dámy! Jeden až dva střiky budou naprosto dostačující.

Klasika, která nikdy nezklame

Stojíte před svým šatníkem a úpěnlivě přemýšlíte, co si vzít večer na sebe? Nakonec sáhnete po osvědčené klasice, která ještě nikdy nezklamala – malé černé ala Coco Chanel. To samé můžeme v klidu říci o parfému Chanel Coco Mademoiselle.

Design flakónu není žádný mladík. Desetiletími osvědčený artikl, který charakterizuje vůně Chanel již téměř 100 let. Když se spoji ostřílená elegance a mladistvá svůdnost, výsledkem je dáma Coco Mademoiselle, která velmi dobře ví, co chce.

Chanel Coco Mademoiselle

Chanel Coco Mademoiselle

Složení:
Hlava: hesperidean, bergamot, pomeranč
Srdce: lístky jasmínu, růže
Základ: pačuli, vetiver, vanilka, bílé pižmo

Jedná se spíše o chyprově – květinovou vůni, i když v sobě obsahuje i několik orientálních not. Tvůrci se nechali inspirovat u legendární vůně téže značky, Chanel No.5. V Coco Mademoiselle proto nalezneme mnohé shodné tóny, které jsou ostřejší kvůli převaze citrusů, výsledná kompozice je více ovocnější. Tento parfém, si můžete vzít dá se říci kdykoliv, roční období v tomto případě nehraje takovou roli. Parfém Coco Mademoiselle se vyznačuje nejen dobrou nositelností, ale i neobvyklou výdrží. On prostě voní a voní a voní.

Tváří reklamní kampaně parfému Coco Mademoiselle se stala půvabná Keira Knightley (zdroj: bit.ly/1yDgjnw)

Tváří reklamní kampaně parfému Coco Mademoiselle se stala půvabná Keira Knightley (zdroj: bit.ly/1yDgjnw)

V úvodu vůně se skrývají pomeranč a bergamot. Citrusy v nás zcela nevědomky podporují tvorbu endorfinů a Vy tak máte chuť se neustále usmívat. Pomalu splývají s květem růže a jasmínu. V tomto souladu tkví kouzlo. Základ je obdobný jako u Chanelu No.5. Nesmí chybět oblíbená pačule, vetiver a příjemně hřejivá vanilka. Mezi dámami si tato harmonická kompozice našla mnoho fanynek po celém světě. Možná i díky tomu, že i přes svou vysokou kvalitu nepůsobí „snobským“ dojmem. Parfém Coco Mademoiselle je klasický, elegantní a velmi moderní kousek, ke kterému si vybudujete vztah na celý život.

Máte vlastní zkušenost s některou z těchto vůní? Nebo máte jinou oblíbenou vůni, do které se ráda „obléknete“ při slavností příležitosti?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This