Parfémové novinky 15.12. – 21.12.2014

| 15.12.2014 | Novinky, Parfémy, Zajímavosti | 0 komentářů

Dnes tu pro Vás mám opět celých pět novinek, ale ve všech případech jde o nové variace řad, které už známe.

Není Jil jako Jil

Jil Sander přidává novou vůni do pánské řady Ultrasense. Jmenuje se Ultrasense White, má čistý, bílo-stříbrný flakón a podobně vytříbený charakter: muž, kterému bude Ultrasense White slušet, prý nosí oblečení neutrálních barev, ale perfektního střihu a vyznává nenápadnou eleganci. Ve složení najdeme bergamot, šafrán, fialkové lístky, cedrové dřevo, tonku, bílé pižmo a ambru.

Jil Sander Ultrasense

Jil Sander Ultrasense (zdroj: bit.ly/1BEWWuo)

Nová vůně nekonečné letní řady od Issey Miyake

Issey Miyake vydá po Novém roce další příspěvek do své nekonečné letní řady L’Eau d’Issey City Blossom. V růžovo-stříbrném flakónu najdeme jemnou květinovou vůni s červeným pepřem, citronem, calonem (vonná látka výrazně svěží vůně s vodními podtóny), vonokvětkou, frézií, magnolií, viržinským bílým cedrem, ambroxem a bílým pižmem. Upřímně to ve mně nevzbuzuje velké očekávání, ale to ani není úkolem letních limitek.

Issey City Blossom

Issey City Blossom (zdroj: bit.ly/1wi3qM1)

Lancôme otevře další ze svých tresorů

Od Lancôme se příští rok dočkáme La Nuit Trésor, protože většina předchozích variací (Midnight Rose, Absolu) si našla hodně fanynek. La Nuit Trésor bude gurmánská vůně s černou růží, vanilkovou orchidejí, kadidlem, papyrem a liči pralinkami.

Lancome La Nuit

Lancome La Nuit (zdroj: bit.ly/14gO57h)

Elie Saab představí limitovanou kolekci

Elie Saab zřejmě chystá novou řadu letních limitovaných edicí. Toaletní voda Elie Saab Resort Collection 2015 bude doprovázet módní kolekci na jaro a léto a bude vonět hlavně po bílých květinách, konkrétně pomerančovém květu, jasmínu, plumérii a také fících.

Elie Saab Resort

Elie Saab Resort (zdroj: bit.ly/1HEvqRi)

Nová květinovka z dílny Jimmy Choo

A konečně milovnice značky Jimmy Choo se mohou zkraje příštího roku těšit na Jimmy Choo Blossom, která bude, jak název napovídá, obsahovat také hlavně květinové složky. Najdeme mezi nimi hrachor a růži, doplněné ovocnými tóny citrusů a malin a základem ze santalového dřeva a bílého pižma.

Jimmy Choo Blossom

Jimmy Choo Blossom (zdroj: bit.ly/1wRw1a1)

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This