Parfémové novinky pro tento týden

| 10.11.2014 | Novinky, Parfémy, Zajímavosti | 0 komentářů

Týden se s týdnem sešel a Selfino.cz má pro Vás opět aktuální novinky ze světa parfémů. Znáte je?

Divoká novinka z dílny Roberta Cavalli

Roberto Cavalli se rozhodl pokračovat v následování arabského trendu a nabídnout zákaznicím další parfém s oudem neboli agarovým dřevem, momentálně velmi oblíbenou orientální ingrediencí. První oudovou vůní této značky byla variace parfému Roberto Cavalli for Her z roku 2012 a jmenovala se jednoduše Oud Edition. Loni to pak byl Tiger Oud a letos (prý poslední) Roberto Cavalli Oud al Qasr v temně fialovém flakónu. Vůně obsahuje oud, cedrové dřevo, labdanovou pryskyřici a vanilku.

Roberto Cavalli Cavalli Oud

Roberto Cavalli Cavalli Oud al Qasr (zdroj: bit.ly/1u7qWhw)

Parfémy Roberto Cavalli koupíte ZDE

Sexy sladká vůně Victoria´s Secret

Novinka od Victoria’s Secret vypadá jako pravý opak Oud al Qasr: jmenuje se Bombshell Pink Diamonds a je celá růžová. Je to, jak se dá podle vzhledu a složení čekat, lehká květinově ovocná vůně. Jejími hlavními složkami jsou růžový grapefruit a květ mučenky.

victoria_bombshell

Victoria´s Secret Bombshell Pink Diamonds (zdroj: bit.ly/1xfyAsr)

Klenot pro parfémové gurmány

Značka Robert Piguet, zodpovědná za několik parfémových trháků v čele s bestsellerem Fracas, představila parfém V. Intense. Je to silnější verze jiné kultovní vůně od Pigueta, která se jmenuje Visa, poprvé vznikla v roce 1945 a před sedmi lety byla znovu uvedena na trh. V. Intense obsahuje šafrán, růži, švestky, kadidlo a santalové dřevo a je to klasická orientální vůně.

piguet_intense

Robert Piguet V. Intense (zdroj: bit.ly/1ujz6TO)

Parfémy Robert Piguet koupíte ZDE

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This