Parfémové novinky z dílen módních návrhářů

| 21.8.2015 | Dámské parfémy, Parfémy, Rychlovky | 0 komentářů

Je nejvyšší čas porozhlédnout se, jaké novinky pro letošní podzimní sezónu představují uznávaní návrháři. Letní kousky již budeme moci pomalu odkládat na pomyslné dno šatníku. To samé platí i u parfémů. Na jaké novinky se můžeme těšit?

Nová partnerka

Značka Valentino svou novou vůni, která prý má být „elegantní a nadčasová“ (jak jinak), nazvala jednoduše Donna. Donna je partnerkou pro loňskou pánskou vůni Valentino Uomo a má i podobný flakón posetý drobnými skleněnými pyramidkami.

Valentino Donna

Valentino Donna (zdroj: bit.ly/1L6LhNx, citováno dne 21.8. 2015)

Srdcem této parfémové vody je bulharská růže, doplněná bergamotem, kosatcem, pačuli, kůží a vanilkou. Podle složení by to mohla být opravdu elegantní květinová chypre.

Luxusní guajak

Givenchy se chystá obohatit svou exkluzivní kolekci L’Atelier o novou vůni. V kolekci už je na výběr několik unisexových parfémů s tématikou různých luxusních složek, např. oudová Oud Flamboyant nebo chyprová Chypre Caresse. Nová parfémová voda se jmenuje Gaïac Mystique a obsahuje guajakové dřevo v doprovodu kosatce a tonkových bobů.

Givenchy Gaïac Mystique

Givenchy Gaïac Mystique

Flakón k nakousnutí

Parfémy Anna Sui jsou vždycky v nápadných, roztomilých, poněkud kýčovitých flakóncích – to ostatně ladí s návrhářčinou pestrou, veselou módou. Vůně Romantica, která bude uvedena na trh ještě v srpnu, je růžová a uzavřená ve flakónu s pozlacenými secesními květy.

Anna Sui Romantica

Anna Sui Romantica (zdroj: bit.ly/1NryAdv, citováno dne 21.8. 2015)

Je to přesně takový flakonek, nad kterým uděláte „jé“ a máte sto chutí koupit si ho jen tak, na parádu. Jestli ovšem chcete Romanticu i nosit, budete potřebovat zálibu v květinově ovocných vůních: složení obsahuje bergamot, mandarinky, granátové jablko, růžový absolut, jasmín, pivoňky, ambru, indonéský santal a krémové pižmo.

Co na ně říkáte? Vypadají lákavě. Objevili jste také nějaké zajímavé parfémové novinky? Podělte se s nimi s námi do komentáře. 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This