Parfémy inspirované knihou George Orwell

| 12.11.2014 | Novinky, Zajímavosti | 0 komentářů

I velikáni světové literatury se dočkali své voňavé verze. Pokud patříte současně mezi milovníky literatury i parfémů, jistě Vás článek potěší. Pánové z Ah-Oh Studio se nechali inspirovat některými hrůznými literárními postavami  a dali jim své vlastní flakóny.

Design, který by potěšil i samotného Orwella

Tato limitovaná kolekce pánských flakónů je až znepokojivě krásná. Zde opravdu platí, že v jednoduchosti a snadno čitelných liniích, které preferuje i Elnino.cz, je skrytá pravá krása. Vzhled lahví byl navržen tak, aby evokoval staré skleněné kalamáře. Návrháři se současně snažili vystihnout temné stránky kultovních postav.

George Orwell Farma zvířat

Netradiční flakóny inspirované knihou George Orwella (zdroj: bit.ly/1um4HUQ)


„Člověk je jediný tvor, který konzumuje, aniž by produkoval. Nedává mléko, nesnáší vejce, neutáhne pluh a neumí utíkat tak rychle, aby chytil zajíce! Přesto je pánem všech zvířat…“  

George Orwell


Promyšlenost celého konceptu designu je opravdu skvostná. Základní bílá barva těla flakónu na sobě nese jméno slavného autora i citaci. Kontrastní černá barva uzávěru ještě více umocňuje děsivost postav. Flakóny jsou bohužel neprodejné. Ono možná dobře, protože kdo by chtěl vědět, jak voní prase Major?

„All aminals are equal, but some animals are more equal than others.”

“Všechny zvířata jsou si rovna, ale některá zvířata jsou si rovnější.”

George Orwell

(volný překlad)

Netradiční vůně v akci na Elnino.cz

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This