Parfémy inspirované přírodou

| 25.11.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Ať už jste aktivním zahradníkem či jen příznivcem fantastického světa jedinečných květů, voňavé esence květinových parfémů budou pro Vás tou správnou volbou. Vybrali jsme pro Vás dva zástupce něžných květinek. Oba parfémy mají své osobité kouzlo, které Vás uchvátí, pokud jim dáte šanci.

Jak asi voní mák?

Tvůrce vůně Kenzo Flower by Kenzo si před sebe postavil nelehký úkol – stvořit vůni vlčího máku. Tato překrásná polní květina uchvacuje mnohé umělce i milovníky přírody svou výraznou rudou barvou květu, ale nevoní. Alberto Morillasovi se podařilo vytvořit silnou květinovou vůni, kterou lze nejvíce přirovnat k voňavé kytici ze šeříku, růží, fialek a konvalinek.

Dokonale spojuje kouzlo panensky čisté přírody a tepu města. Červená květina rozkvetla uprostřed rušného města, zakořenila a od té doby dělá radost všem lidem, kteří k ní přivoněli. Svou prostou a jednoduchou krásou uchvátila srdce mnoha žen po celém světě. Díky své jedinečnosti získala tato vůně v roce 2002 prestižní ocenění FIFI za nejlepší dámskou vůni roku.

Kenzo Flower By Kenzo

Kenzo Flower By Kenzo

Složení:
Hlava: bulharská růže, divoký hloh, parmská fialka, kasie
Srdce: cyklosal, hedion, jasmín
Základ: vanilka, opopanax, bílé pižmo

Něžná mýdlově-květinová vůně Kenzo Flower se skládá ze tří základních složek. Výrazné květinové akordy se točí kolem parmské fialky, divokého hlohu a bulharské růže. Mýdlové tóny, které jsou klasické pro značku Kenzo, se podařilo udržet v parfému Kenzo Flower v úměrné míře. Až k závěru, kdy již květiny pomalu doznívají, se může zdát její pudrová složka silnější. Není to rozhodně žádná silná „pudrovka“, která by měla tendenci Vás dusit. Právě naopak. Základ tvoří smyslná vanilka a bílé pižmo. Jedná se o poměrně výraznou, sladkou, nikoli však těžkou vůni, která se skvěle hodí pro ženu, která se nebojí být středem pozornosti.

Ostatní vůně značky Kenzo

Parfém nebo snad šperk?

Byla to láska na první pohled. Parfém Life Threads Emerald dokáže rozproudit tok emocí a probudit ve Vás sny plné bájných postav a neotřelých příběhů. Pomyslnou třešničkou na dortu je překrásný flakón, který je protkaný stříbrnými nitěmi a zdobený zelenými smaragdy. Nádheru, kterou zří Vaše oko, poté ještě dokoná jedinečná kompozice těch nejvybranějších tónů.

La Prairie Life Threads Emerald

La Prairie Life Threads Emerald

Složení:
Hlava: galbanum, andělika, pomerančový květ
Srdce: růže, narcis, jasmín
Základ: jantar, dubový mech, santalové dřevo, iris

Dámská vůně La Prairie Life Threads Emerald můžeme zařadit mezi klasické zelené chypre vůně. Díky netradičním složkám jako jsou akordy kůže či jantaru, se stane osobní setkání s ní nezapomenutelným zážitkem. Pokud nepatříte k zarputilým příznivkyním chypre vůní, bude právě Life Threads Emerald tou správnou volbou. Ač se dle složení může na první pohled tvářit jako klasická zelená chypre vůně, opak je pravdou. Tradiční větvičník je doplněn o pomerančový květ a anděliku, které „ostré“ tóny vůně dokážou zakulatit a vytvoří tak neotřelý parfém plný nezapomenutelných zážitků.

Více vůní La Prairie

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This