Parfémy, které nenechají nikoho v klidu

| 19.8.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Jeden den doslova na ostří nože, nejraději byste svému „drahouškovi“ vyškrábala oči a o den (mnohdy ani ne o hodinu) později básníte o společném životě až do smrti. Vítejte v Itálii! Díky bohu vůně vytvořené italskými návrháři takové nejsou. Ale jsou tak krásné a jedinečné, že rozhodnout se pouze pro jednu z nich je leckdy opravdová duševní bitva.

Gucci Envy Me a Armani Code Women

Gucci Envy Me

Gucci Envy Me EDT

Gucci Envy Me EDT

Svůdná Gucci Envy Me ve Vás rozbouří vír emocí. Vy víte moc dobře, že jste krásná a Envy Me to řekne za Vás celému světu, který před Vámi padne na kolena. Vy se skrývat nepotřebujete. Gucci Envy Me je provokativní květinově-ovocná vůně pro sexy ženy, kterým stačí jediný pohled a stanou se středem pozornosti v jakékoli společnosti.

Jemné, aromatické tóny růžové pivoňky a vodního jasmínu provokativně doplňuje růžový pepř. Tato hravá kombinace Vás nabije pozitivní sebevědomou náladou. Liči v hlavě doplní další ovoce v srdci, jako je mango, ananas a granátové jablko, které je namícháno s mistrovskou přesností. Tep srdce zvýší růže v kombinaci s tabákem. V celá kompozice parfému je doplněna o rozkošné a omamné růžové pižmo, které samozřejmě nechybí ani v závěru vůně. Tomuto voňavému oparu žádný muž neunikne. Nemá šanci.

Kup teď na Elnino.cz


Giorgio Armani Code Women

Giorgio Armani Code Women

Giorgio Armani Code Women

Představte si, že jste muž a právě jste se vášnivě zamilovali do nějaké italské femme fatale. A přesně takový pocit bude mít každý muž, který Vás spatří.

Giorgio Armani Code Women je elegantní, svůdná a velmi okouzlující vůně. Evokuje v nás stejnou eleganci jako božské šaty z Armaniho poslední večerní kolekce. Hřejivý zázvor a jasmín vytvářejí srdce vůně. Vůně v nás evokuje horké letní dny na úpatích italských kopců, kde zraje to nejšťavnatější ovoce. Není se tedy čemu divit, že i v Code Women nalezneme závan květů pomerančovníku, které v závěru přechází do sladkého medu v kombinaci s exotickým santalovým dřevem. Nezaměnitelný a luxusní dámský parfém Giorgio Armani Code Women je speciálně navržen k nošení do společnosti.

Kup teď na Elnino.cz

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This