Parfémy pro sv. Martina

| 11.11.2015 | Dámské parfémy, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Dnes se Martina na bílém koni asi bohužel nedočkáme. I tak ale můžeme zapřemýšlet, jaké parfémy by se mu asi líbily. Vybrala jsem pro Vás vůně (nejen ty pánské), které mají s tímto rčením určitou spojitost. Odhalíte jakou?

Polo Blue – svoboda, energie, svěžest…

Modrá senzace od Ralph Lauren Polo Blue je svěží vůní s výrazným suchým tónem. Nebojte, není ale nijak dráždivě suchá, nalezneme v ní i trochu koření a melounově svěžích tónů. Osobně bych ji zařadila spíše mezi unisexové. Není tedy důvodu, proč by ji nemohla nosit i odvážnější žena. Bude vhodnou volbou kdykoli během roku a nahradí tak jinak již tak trochu nudné letní citrusovky.

Ralph Lauren Polo Blue

Ralph Lauren Polo Blue

Složení:
hlava: meloun, mandarinka, okurka
srdce: pelargónie, bazalka, šalvěj
základ:  světlá dřeva, pižma, semiš

Mrkněte na celou nabídku parfémů Ralph Laurent

Hermes – elegance, neotřelost, klasika

Sv. Martin by jistě nedal dopustit na kožené jezdecké sedlo od Hermes, ale co takové parfémy? Značka Hermes přímo překypuje exkluzivními a jedinečnými vůněmi, které se vyznačují svou vysokou kvalitou. Pánským vůním jednoznačně vévodí dřevitá vůně s tóny pepře a grepfruitu Hermes Terre D Hermes. Kolekci vůní Un Jardin Vám představovala Ada, já jsem pro Vás vybrala dvě jiné voňavé krásky.

Dámské parfémy od značky Hermes

Dámské parfémy od značky Hermes

Vůně Hermes 24 Faubourg získala hned 18 ocenění v oblasti tvorby parfémů. Nejen ta svědčí o jejich nesmírných kvalitách. Velmi výrazně je cítit pomerančový květ, který společně s bergamotem a pomerančem dodává dámské vůni Faubourg zřetelnou a nezaměnitelnou pomerančovou příchuť. Do toho omamný jasmín okořeněný santalem – dech beroucí krása.

Éterická vůně Hermes Jour d’Hermes je jako z jiného světa. I v těch nejtemnějších a nejhorších dnech dokáže navodit pozitivní atmosféru a prozářit. Je jiskřivý, bezstarostný, hravý.

Mrkněte se i na další parfémy od značky Hermes.

Jemná a delikátní vůně domova

Lalique Pour Homme Equus je poměrně originální, kořeněná vůně. Originální v tom smyslu, že to není žádné klasické koření, na které jsme zvyklí. Marně přemýšlím, jak ho popsat. Vybavuje se mi vánoční cukroví, ale jako by na něm bylo něco zvláštního, starého. Cedr, jalovec, muškátový květ, vonné dřevo – všechno suché a zaprášené. Ale ani zde vůně nijak protivně neštípá v nose. Je jemná a delikátní.

Lalique Pour Homme Equus

Lalique Pour Homme Equus

Složení:
hlava: bergamot, citron
srdce: muškátový ořech, lístek fialky, kardamom, jalovec
základ: kůže, pižmo, vetiver, sekvoj

Uhádnete spojitost mezi těmito parfémy a sv. Martinem? Máte jiné návrhy na parfémy, které by dnešní den vystihovaly?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This