Parfémy pro zamilované páry

| 11.2.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

I ve světě vůní nalezneme parfémy, které by společně mohly vytvářet dokonalý a harmonický pár. Dnes si blíže představíme vůni pro opravdového muže a úchvatnou „ženu“, která se ukrývá ve flakónu parfému. Slaďte se společně se svou drahou polovičkou v dokonalý a harmonický celek.

Vůně pro muže jako stvořená

Parfém Bvlgari Man představuje muže, který si je dobře vědom své mužnosti a nepotřebuje nikomu nic dokazovat. Žádná stará škola, žádný klasik, jeho smýšlení je moderní a nadčasové. Neustupuje a chce být v první řadě sám sebou. Dřevitý element v srdci parfému je už takový, i přesto z něj vyzařuje elegance a vnitřní klid.

Bvlgari MAN

Bvlgari MAN

 Složení:
Hlava: leknín, bergamot, fialkové lístky
Srdce: vetyver, santalové dřevo, dřevěné tóny
Základ: kašmírové dřevo, bílý med, benzoin, ambra, mošus

Úvod vůně působí velmi vyváženě. Tvoří jej leknín, bergamot a fialkové lístky, které společně přinášejí závan svěžesti i zeleně. Poté se ke slovu přihlásí dřevité srdce vůně, díky kterému muž působí sebejistě a klidně. Spolu se srdcem se taktéž ozývají pro tuto vůni tolik charakteristické medové tóny. Bvlgari Man působí hřejivým dojmem jako šálek toho nejkvalitnějšího čaje, který je symbolem bezpečí domova.

Velmi mile mě překvapila dlouhotrvající výdrž vůně, která na intenzitě neztrácí ani po delší době. Díky přítomnosti sladších složek je vůně vhodnější spíše do chladnějších dnů.

Dokonalým mužem hned!

Dokonalá žena potřebuje dokonalou vůni

Versace Woman je ztělesněním svůdné dámy, která nedělá věci polovičatě. Ví, co chce a vše musí být za všech okolností perfektní. Vše si do nejmenšího detailu promyslí a naplánuje. I ona je, podobně jako vůně Bvlgari Man, odolná a jde si za svým cílem. Pokud existuje bytost, která dokáže muži zrychlit tep, tak je to právě ona.

Versace Woman

Versace Woman

 Složení:
Hlava: plumérie, jasmín, planá růže, bergamot
Srdce: lotos, švestka, malina, libanonský modrý cedr
Základ: pižmo, pravá ambra, dřevo hinoki

Z květinového úvodu přilepšeném kapkou bergamotu budete asi nejvíce vnímat elegantní růži. Parfém Versace Woman je jako dobře vyzrálé víno s ovocným buketem. Je sladký, ale lehčí a zejména působí méně hřejivě. Ve vůni Trésor Midnight Rose chybí citrusový element, oproti tomu Versace Woman je uhlazená, elegantní.

Chci být perfektní za každé okolnosti!

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This