Parfémy s vůní omamné růže

| 3.2.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Svátek zamilovaných se již blíží a není vhodnější vůně na romantickou večeři ve dvou, než vůně připomínající čerstvou kytici růží. Nalaďte se na tu správnou zamilovanou notu a okouzlete svého vyvoleného.

Jaká je vůně růže?

Není jasné, proč v nás právě vůně růží vyvolává tak silné emoce. Může to být tím, že růže, označována též za královnu květin, je květ velmi elegantní a něžný. Právě růžový olej získávaný z těch nejušlechtilejších květů růží patří k nejoblíbenějším složkám používaných při výrobě parfémů. Zároveň patří i mezi složky nejdražší. Ty nejkvalitnější růže rostou v Bulharsku, zvláště pak v údolí Kazanlyk, a kvetou pouhých 30 dní v roce. Vytváří se z nich absolué, což je vůbec nejčistší a nejkoncentrovanější forma vonné esence.

Růže

Růže – královna květin. (zdroj: bit.ly/1D9I3mI)

Pokud opravdu nevíte, jaký parfém zvolit, ty s růžovou složkou Vám padnou vždy. Snad se nenajde dáma, které by se růže nelíbily. Otázka zní, jaký parfém použít přes den a jaký se více hodí na večer. Představím Vám proto dvě možnosti.

Vůně na den – Lanvin Rumeur 2 Rose

Léto, růžové keře, vůně ovoce a zeleně – toto je nejlepší kulisa pro romantické schůzky. Nejedna filmová scéna se odehrává v rozkvetlé zahradě, v bráně obrostlé popínavými růžemi, které jsou tak jediným němým svědkem prvního polibku z čisté lásky. Romantika jako vystřižená z klasického romantického filmu, co říkáte?

Už jste někdy jedli citrusovou granitu? Nemyslím tu přeslazenou ledovou tříšť, ale pravý a nefalšovaný dezert s ledovou tříští, který se vyrábí ze šťávy a kůry citrusů, cukru a vody a perfektně osvěží tělo. Přesně takto ledově začíná i vůně Lanvin Rumeur 2 Rose.

Lanvin Rumeur 2 Rose

Lanvin Rumeur 2 Rose

Složení:
Hlava: citron, pomeranč, bergamot, grapefruit, hruška, zelené listy
Srdce: damašská růže, bílá růže, konvalinky, zimolez
Základ: pižmo, exotické dřevo, ambra

Citron, pomeranč, bergamot, grapefruit, hruška a zelené tóny uzavřeli svůj tajný pakt a řekli si, že dámy nejprve zchladí a až pak jim ukáží kouzlo lásky. Dámský parfém Rumeur 2 Rose se skvěle hodí na období pozdního jaro a léta. Po prvotním závanu ledové svěžesti nastupuje květinové srdce. I pro pokračovatelku edice Rumeur jsou typické růže. Nechybí ani romantická, mladistvě působící konvalinka se svou sladkou vůní a pižmově-ambrový základ.

Pokud se Vám líbí růže, ale v parfémech Vám vadí pudrové tóny, protože Vám evokují starší a přísné ženy, tak dámský parfém Lanvin Rumeur 2 Rose bude tou správnou volbou. Tato vůně dle mého skromného názoru nezná žádné věkové hranice. Je jedno zda je Vám 15 nebo 50 let, její svěžest se Vám bude zajisté líbit. Dokonce i zralé dámy, které moc nefandí citrusům, se o ní vyjadřují obecně velmi pozitivně.

Dámskou vůni Lanvin Rumeur 2 Rose zakoupíte na Elnino.cz.

Vůně na večer – Lancome Tresor Midnight Rose

„Dohodli jste si schůzku pod širým nebem plných hvězd se svým panem neznámým a on Vám donesl tu nejkrásnější růži…“ úryvek jako vystřižený z červené knihovny. Koneckonců, růže by neměli muži nosit ženám jen na Valentýna nebo na první schůzce, ale po celý rok. V tomto se mnou určitě budete souhlasit.

Lancome Tresor Midnight Rose je nazývána jako smyslnou pokračovatelkou poslední edice Tresor In Love. Není zrovna žhavým kandidátem vhodným na tropickou letní noc. On sám vyznívá na pokožce jako teplé objetí a svádí pány k tomu, aby ho praktikovali na Vás. Na pomyslných keřících vůně Midnight Rose právě dozrávají pozdní maliny a vedle v plné kráse vykvétají růže. Stejně jako ledové víno, tak i na chuť malin a vůní růží má první mrazivá noc silný vliv. Způsobuje, že růže voní ještě intenzivněji a maliny jsou sladší.

Lancome Tresor Midnight Rose

Lancome Tresor Midnight Rose

Složení:
Hlava: růže, malina
Srdce: jasmín, pivoňka, růžový pepř, rybízové lístky
Základ: mošus, viržínské dřevo, vanilka

Vášnivé tóny růže a maliny věnovaly svou poslední sílu, aby Vás navoněly. Tento dojem navozuje zejména srdce vůně. Růžový pepř a listy rybízu vytáhly z hlavy vůně zemitost a sílu. Jasmín a pivoňka přidávají romantický element. Základní tóny byly namíchány z teplé a jemné vanilky, dřevitých tónů a to vše jemně zahaluje pižmo jako závoj utkaný ze stříbřitých nití babího léta. Zahalí Vás na dlouhou dobu, neboť tato vůně má skvělou výdrž.

Dámskou vůni Lancome Tresor Midnight Rose můžete koupit na Elnino.cz

Není to klasická růže, tak jak ji všichni dobře známe. Je spíše koketní a svůdnou noční růží, která Vám dodá pocit vzácnosti a jedinečnosti. Nic přehnaně elegantního. Ačkoliv je sladká, nebudete si v ní připadat jako nějaký růžový bonbón.

Jak by měla vypadat Vaše vysněná romantická schůzka a jakou vůni byste na ni zvolila Vy?

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This