Parfémy silné jako skála

| 14.10.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Vybrali jsme pro Vás dva exkluzivní parfémy, které rozproudí klidné vlny podzimních dnů. Dvě naprosto protichůdné vůně, které nedovolí Vašemu tělu vychladnout. Je pouze na Vás, kterému dáte přednost.

Giorgio Armani Si

Neuvěřitelně sofistikovaná dámská vůně Giorgio Armani Si Vám dá možnost vyjádřit elegantní dámu ukrytou v každé z nás. Patří mezi teplé vůně, které se skvěle hodí pro nadcházející chladné období. Sám Giorgio Armani o vůni řekl „ jedná se o poctu moderní ženskosti. Ukrývá v sobě neodolatelnou kombinaci půvabu, síly a nezávislosti.“ Pokud jste silnou ženou, která se nezalekne žádné životní překážky, je Si tou správnou volbou pro Vás.

Giorgio Armani Si

Dámský parfém Giorgio Armani Si

Složení:
Hlava: černý rybíz
Srdce: frézie, růže
Základ: vanilka, pačuli, ambroxan, dřevitý základ


Giorgio Armani Si Vás ohromí svými pečlivě vybranými esencemi, které dokážou skvěle podtrhnout Vaše charismatické já. Vůně je ukrytá v jednoduše elegantním flakónu, který vystihuje hlavní myšlenku značky Giorgio Armani.

Temně černý rybíz rozptyluje svou pikantní vůni široko daleko a skvěle svou šťavnatostí ladí se sladkou vanilkou. Vůně se nechce tvářit jako sladký bonbón, právě naopak. Neznalého pohltí a už nepustí. V srdci Vás obejmou tóny svůdné růže a rozkvetlé frézie. Vanilkově-dřevitý základ vůně Si je doplněn exkluzivním ambroxanem, který patří mezi vůbec nejluxusnější parfémové složky. Celkovou kompozici dotváří hřejivé dřevo a exotická pačuli.

Výsledkem je velmi kultivovaný a výjimečně jemný parfém vhodný pro denní nošení. Buďte sama sebou a nebojte se vyjádřit své pravé já s excelentní dámskou vůní Giorgio Armani Si.


L´Artisan Parfumeur Batucada

Náš druhý parfém přivál jako svěží letní vánek, který Vás okouzlí čistými tóny nejen v teplých jarních či letních dnech.  L´Artisan Parfumeur Batucada se stane skvělým doplňkem pro Vás i Vaši drahou polovičku.

L´ Artisan Parfumeur Batucada

Unisex parfém L´ Artisan Parfumeur Batucada

Složení:
Hlava: cukr, limetka, máta
Srdce: ylang-ylang, tiaré
Základ: sůl, kokos, mořská voda


Inspirací nejen pro název, ale i pro vznik tohoto parfému bylo slavné Rio de Janeiro, které postupně roztančilo jednotlivé složky vůně v rytmu smyslné samby. Svěží vůně L´Artisan Parfumeur Batucada je určená pro muže i pro ženy, kterým rozzáří každý den.

Pokud Vás těžké a teplé vůně v sychravém počasí uspávají, sáhněte po vůni, která Vás dokáže nabít novou energií. Úvod vůně Batucada přináší chladivou sílu máty a šťavnaté limetky přislazené cukrem. Není ani příliš studený, ani horký. Je příjemný jako lahodný míchaný nápoj, jehož chuť Vás nabudí k dalšímu tanci. Stejně jako se brazilské tanečnice zdobí živými květinami, je i základ parfému Batucada ověnčen exotickými květy ylang-ylang a tiaré. Aby byl parfém méně květinový a byl tak vhodný i pro pány, je provzdušněn tóny mořské soli. Právě vodní slanost je typická pro všechny parfémy s minerálním obsahem. Zkrotí i pikantní limetku v úvodu, která poté není tak ostrá. Vůně zůstává i nadále částečně květinová a neměla by vadit ani lidem, kteří si tolik neholdují v citrusových vůních.

Který parfém je Vašemu srdci bližší?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This