Parfémy vytvořené přírodou

| 16.9.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Příroda je opravdu mocná čarodějka a člověk se má od ní stále co učit. Parfémy mají tu moc uzamknout nejlibější vůně, které vytvořila matka příroda, do flakónků a umožňují nám tak kdykoli vzpomenout na příjemné okamžiky z našeho života nebo nás jako mávnutím kouzelného proutku přenesou do nejpanenštějších koutů světa. Nechte na sebe dýchnout ty nejčistší vonné esence, lehněte si s námi do trávy a přeneste se s námi do fantastického světa vůní přírody.

Luxusní květinka od Marca Jacobse

Veškeré parfémy od značky Marc Jacobs se vyznačují hravostí, která je uzavřena ve veselých flakónech s pestrými uzávěry. Nejinak je tomu i u dámské vůně Marc Jacobs Daisy. Tato hravá květinka se zrodila v rukou parfuméra Alberta Morillas roku 2007. Flakón byl navržen z čirého, hladkého skla, u jehož vrcholu hravě vykvétají sedmikrásky.

Mark Jacobs Daisy


Složení:
Hlava: lesní jahoda, zelené lístky fialky, růžový grep
Srdce: gardénie, jasmín, fialka
Základ: pižmo, vanilka, bílé dřevo


Od svého uvedení na trh je ideální volbou pro ženy všech věkových kategorií, které hledají uvolněnější vůni. Daisy v sobě kombinuje tóny sladkého ovoce s vůní květin. Vyznačuje se nejen svou nevinnou hravostí, ale také sofistikovanou ženskostí. Je lehkou a nekomplikovanou vůní, kterou lze nosit při různých příležitostech, což Vám dodá flexibilitu, kterou od svého parfému očekáváte.

ZAJÍMAVOST:

►Roku 2008 získala vůně Marc Jacobs Daisy prestižní ocenění FIFI za nejlepší dámskou vůni roku v kategorii Luxe.◄


Okouzlující parfém Daisy Vás v úvodu pohladí ovocnými tóny sladkých lesních jahod, intenzivní vůní zelených lístků fialky a šumivou pikantností růžového grepu. Její srdce bije v rytmu květin. Jak také jinak. Je složeno z omamné gardénie, jemné lesní fialky a jasmínu. Celkový dojem jemnosti dotváří sladká vanilka a bílé dřevo.

Vstupte do světa Daisy a hoďte negativní myšlenky a stres za hlavu. I malá kytička z lučního kvítí Vám dokáže na tváři vykouzlit úsměv a navodí pocit radosti, který je k nezaplacení.

Daisy můžete koupit v našem e-shopu

 

Vůně tajemné botanické zahrady

Parfém Balenciago Rosabotanica je pokračovatelkou úspěšné verze Florabotanica. Představuje tajemnou zahradu, ve které můžete objevovat ty nejroztodivnější květiny světa. Jako by některé z nich snad ani nebyli z planety země. Na trhu se prvně vůně objevila roku 2013. Snad každému, kdo ji spatřil, zapustí do paměti kořeny svým neotřelým flakónem, do kterého se mnozí z nás zamilovali na první pohled.

Balenciaga Rosabotanica

Složení:
Hlava: petitgrain, hyacint, listy fíkovníku
Srdce: růže, růžový pepř, grapefruit, kardamon
Základ: ambra, cedr, vetiver, pačuli


Vůně se otevírá křišťálově čistým modrým hyacintem a krémově zelenými tóny fíkových listů, které decentně podtrhuje přírodní charakter petitgrainu. Dominantní složkou, která prolíná celým parfémem, je svůdná růže. Nejvíce je pak růže zastoupena v samotném srdci parfému, kde ji růžový pepř a hořký grapefruit dodávají jiskřivou pikantnost. Intenzivní tóny ambry a vzácná bílá dřeva dodávají základu zemitost.

ZAJÍMAVOST :

►Tváří parfému se stala známá herečka Kristen Steward. ◄


Dámský parfém Balenciaga Rosabotanica je mnohem méně květinová než její předchůdkyně Florabotanica. Výrazné jsou pikantní citrusové tóny, které parfém výrazně zjemňují. Je lehkou vůní, kterou můžete nosit každý den. Nebude obtěžovat Vaše okolí a stane se tak Vaším skvělým doplňkem.

Rosabotanicu můžete koupit v našem e-shopu

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This