Pět nejlepších voděodolných řasenek

| 2.6.2016 | Novinky, Pečujte o sebe, Trendy v líčení | 0 komentářů

Přichází léto a s ním horké letní počasí, které přímo vybízí k vystavováním se na sluníčku, koupačkám a opalovačkám a vysedáváním na zahrádce. Taky před sebou vidíte ten hororový scénář, jak Vám stéká řasenka po tváři, v tom lepším případně se jen obtiskne na horní víčko? Toho se už obávat nemusíte, pokud zkusíte některou z následujících voděodolných řasenek!

L´Oréal Paris Mascara Volume Million Lashes Waterproof řasenka

Netoužíte po přelíčených, slepených řasách a naopak hledáte u řasenky přirozený efekt? Tato řasenka Vám ho vykouzlí. Pokud nechcete vypadat výrazně nalíčené ale přesto mít řasy zvýrazněné, vsaďte na tuto řasenku. Řasenka L´Oréal Paris Mascara Volume Million Lashes Waterproof má umělý silikonový a flexibilní kartáček, jehož výhodou je zajištění krásného objemu řas.

Řasenka Bourjois Paris Mascara Volume Glamour Max Waterproof

Tuto řasenku od Bourjois definuje veliký štětinkový kartáček, který je proto možná vhodný spíše pro větší oči. Zajistí za to opravdu výrazné a objemné řasy. Pokud sháníte řasenku, která zajistí efekt umělých řas, sáhněte po této. Navíc skvěle drží, neodruluje se, ani když s ní hodíte menší odpolední šlofíček.

Max Factor Clump Defy Mascara Waterproof řasenka

Řasenka Max Factor Clump Defy Waterproof má prohnutý silikonový kartáček kartáček a její největším plusem je, že skvěle natáčí řasy. Kartáček má velmi husté bodlinky, a výdrž řasenky je neskutečná.

Řasenka Lancome Mascara Hypnose Waterproof

Jedna z luxusnějších high end značek, která je známá opravdu dobrými řasenkami, je Lancome. Řssenka Hypnose Waterproof má hustší štětinový kartáček, řasy opravdu hezky namaluje a skvěle drží. Výsledným efektem je úžasný objem i délka řas.

Frais Monde Mascara Black Intense Waterproof řasenka

Tato řasenka má podobný kartáček jako Lancome Hypnose, ale je k mání za menší peníz 🙂 Kartáček je ale navíc zúžený na konci a umožňuje se tak lépe dostat do koutků řas. Navíc potěší ty, které mají řasy suché a poničené, jelikož je díky olejům z palmy a z kokosu také vyživuje.

Ať si již vyberete jakoukoliv řasenku, kterou doporučujeme, věříme, že budete spokojené. Používáte voděodolné řasenky? Máte nějakou, za kterou strčíte ruku do ohně? Pokud se Vám naše video líbilo, nezapomeňte odebírat náš youtube kanál, kde pro Vás chystáme další zajímavá videa.

[Celkem: 2    Průměr: 3/5]
Share This