Physicians Formula: Letní must-have nejen pro citlivou pleť

| 20.6.2019 | Pečujte o sebe, Tipy a inspirace, Trendy v líčení, Značky od A-Z | 0 komentářů

Na začátku značky Physicians Formula stála jedna velká láska, velmi citlivá pleť a muž, který se své milé rozhodl takřka snést modré z nebe. Výsledkem je úžasná kosmetika s výjimečnou snášenlivostí, líbivým designem a stylovými odstíny. Jak se to tedy všechno seběhlo?

Psala se 30. léta minulého století a jistý Frank Crandall nade vše miloval svou ženu Edith. Ta se svému milému chtěla co nejvíc líbit, ale nedokázala na trhu najít jediný make-up, který by dokázala tolerovat její maximálně citlivá pleť. Frank nechtěl nečinně přihlížet marné snaze své manželky a rozhodl se vytvořit Physicians Formula. Značku dekorativní kosmetiky, která nebude dráždit ani ty nejcitlivější typy pleti.

Physicians Formula

Vaše citlivá pleť vám poděkuje

Od stvoření prvního produktu Physicians Formula uplynulo více než 80 let, ale americká značka dodnes následuje odkaz svého zakladatele. Všechny svoje přípravky proto vyrábí s náležitou péčí a láskou, každý produkt důkladně testuje a uvádí ho na trh, pouze když splňuje veškeré přísné požadavky. Musí být hypoalergenní, bezpečný pro citlivou pokožku i oči a nesmí obsahovat žádnou ze 150 známých dráždivých složek. Díky tomu vám kosmetiku Physicians Formula bez váhání doporučí přední alergologové, dermatologové, oční lékaři i plastičtí chirurgové.

Bronzer pro zvýraznění opálení

Ve Spojených státech je Physicians Formula jedničkou na trhu na poli bronzerů a minerálních pudrů. Je třeba lepší doporučení? Pojďme si posvítit třeba na jeden z bestsellerů, rozjasňující Butter Bronzer s neodolatelnou kokosovou vůní. Propůjčí vaší pleti přirozeně opálený vzhled, podtrhne nejkrásnější části vašeho obličeje a navíc, stejně jako ostatní kosmetika Physicians Formula, naprosto vyhovuje i těm nejcitlivějším typům pleti.

Orientální tvářenka od Physicians Formula

Vedle hypoalergenního složení této dekorativní kosmetiky si bezpochyby zamilujete i luxusní design. Hrdě ho reprezentuje třeba vyživující tvářenka v okouzlujícím orientálním stylu. Pod líbivým vzhledem se skrývá přirozeně zbarvené zdravíčko s kapkou arganového oleje, který vaši pleť vyživí a hydratuje. Pečující a dekorativní kosmetika v jednom? Ano! Taková je kosmetka Physicians Formula!

Physicians Formula

Oční stíny pro nahé líčení

A do třetice všeho dobrého vám představím oblíbenou paletku očních stínů Neutral Nude pro aktuálně velmi trendy nahé líčení. Devět sladěných neutrálních tónů lze aplikovat nasucho i namokro a součástí paletky je samozřejmě i praktický aplikátor. Oční stíny unosíte ve dne v noci, přirozený vzhled se ideálně hodí do práce, školy i každodenní pochůzky, ale také na večerní akce, rande či dámskou jízdu.

Už jste vyzkoušeli dekorativní kosmetiku Physicians Formula? Pokud ano, napište nám, jaký je váš nejoblíbenější produkt. A pokud ne, nečekejte na nic a hned si (alespoň) jeden objednejte. Bezpochyby bude patřit ke klenotům vaší kosmetické výbavy.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This