Pilaten: Zbavte se černých teček jednou pro vždy!

| 4.1.2018 | Novinky, P - Z, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace, Značky od A-Z | 0 komentářů

Velký „boom“ korejské kosmetiky je tu! Průlomová značka Pilaten se specializuje na vývoj mimořádně účinných kosmetických produktů, které změní i váš pohled na péči o pleť. Nejpopulárnějším produktem, díky kterému se značka Pilaten proslavila po celém světě, je jejich inovativní slupovací černá maska. Vyzkoušejte ji na vlastní kůži a dáte nám za pravdu, že není účinnějšího produktu na nevzhledné černé tečky.

Kde se vzala Pilaten?

Poměrně mladá značka Pilaten byla založená teprve v roce 2008 slečnou Zhu Zhi Qin, která tak zrealizovala svůj sen o vlastní specifické kosmetické značce. Po ovládnutí asijské části světa byla logickým krokem expanze i na další světové kontinenty. V roce 2016 se značka prvně objevila i v USA a Kanadě, kde její obliba zaznamenala doslova raketový vzestup. Není se tak čemu divit, že její věhlas doputoval záhy i do Evropy. Milovníci zvířat mohou být v klidu – ač korejská značka, tak jsou produkty značky Pilaten vyráběny a vyvíjeny podle norem Evropské komise, které nedovolují a zakazují jakékoli testování na zvířatech.

MUST HAVE = slupovací maska Pilaten Black Head

Černé tečky – strašák snad každého. Co takhle se jich zbavit za pouhých 30 minut? Utopická představa nebo realita? Díky revoluční černé pleťové masce Pilaten Black Head se sny stávají skutečností. Černé tečky, pupínky, akné – toho všeho se zbavíte jednou provždy. Bambusové uhlí obsažené v pleťové masce Pilaten Black Head hloubkově vyčistí problematické partie obličeje. Díky slupovacímu procesu zbaví pleť odumřelých buněk i teček.

Pilaten Black Head

Revoluční maska obsahuje navíc i provitamín B5, který výrazně bojuje proti nedokonalostem pleti a další přírodní komplex vitamínů a extrakty (pšeničné klíčky, grapefruitový olej, kolagen), které prozáří vaši pleť a dodají ji během okamžiku zdraví vzhled.

30 minut po aplikaci maska vytvoří na pokožce film, který na sebe naváže veškeré nečistoty v pleti. Vše pak odstraníte jediným tahem společně s maskou. Jak snadné že? A to hlavní – opravdu to funguje! Vaše pleť bude okamžitě čistá, hebká, jednoduše jako nová!

Speciální masky na rty a oči za méně než 100 Kč.

V nabídce značky Pilaten však najdete i další kvalitní a účinné kosmetické produkty. Kolagenové masky pro vypnutí pleti, speciální gelové masky na rty i oči a mnohé další. Pilaten neustále zkoumá a inovuje přístupy k péči o pleť, abyste si mohli dopřát nejmodernější produkty každý den. Pořizovací cena těchto kosmetických skvostů vás totiž bude mile šokovat! Pilaten svou kosmetikou dělá doslova zázraky na počkání.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This