Pleťové sérum Frais Monde – stojí za vyzkoušení?

| 28.4.2016 | Novinky, Pečujte o sebe | 0 komentářů

Od svých počítačů a aut vyžadujeme rychlost a funkčnost. Tyto vlastnosti můžeme ale požadovat i od své pleťové kosmetiky. Stačí přitom jediný krok, který Vám denně zabere pouze pár vteřin, ale Vaše pleť bude vypadat okamžitě o poznání lépe – sáhněte po lehkém a účinném pleťovém séru.

Hýčkejte se tím nejlepším z přírody

Na testování pleťového séra jsem se obzvlášť těšila, jelikož už dlouho zvažuji, že by mohlo být na čase ho začít používat. Konkrétně toto sérum Frais Monde Intensive Serum Super Hydrating z řady Hydro Bio Reserve je hydratační a je určeno na normální a suchou pleť.

Frais Monde Intensive Serum Super Hydrating

Frais Monde Intensive Serum Super Hydrating

Jeho hlavním účinkem je regenerace a hydratace pleti, o což se postará kyselina hyaluronová. Dále by mělo sérum zajišťovat rovnováhu vlhkosti pleti a tím i předcházet vzniku vrásek. Výrobce uvádí, že tyto produkty jsou bez parabenů, syntetických konzervantů (PEG), niklu. Sérum je hypoalergické a netestované na zvířatech.

Hodnocení po měsíci testování

Na celý obličej mi bohatě postačily 3 kapky z pipetky – dávkování je opravdu jednoduché a přesné. Produkt je po nanesení lehce lepkavý, ale ihned se vstřebává a zanechává pleť extrémně jemnou.

Frais Monde Intensive Serum Super Hydrating

Frais Monde Intensive Serum Super Hydrating

Velkým překvapením pro mě byla příjemná parfemace. Očekávala jsem neparfemovanou tekutinu, ale Frais Monde Intensive Serum Super Hydrating opravdu příjemně voní, nebála bych se označit vůni jako lehce orientální. Já vůně zbožňuji, ale někteří lidé upřednostňují spíše produkty bez parfemace.

Prohlédnout produkty z řady Frais Monde Hydro Bio Reserve

Účinky séra se velmi těžko posuzují, jelikož pleťové sérum Vám pleť nepromastí tak, jako krém. Ze svého uživatelského pohledu však mohu konstatovat následující výsledky:

  • příjemný pocit při jeho užívání
  • pleť je po aplikaci hebká a jemná na dotek
  • sušší místa na obličeji se neolupují
  • celodenní pocit hydratace
  • při používání produktu si dopřávám menší aromaterapii

Co chtít po hydratačním pleťovém séru víc? Asi nic. Značka Frais Monde opět nezklamala.

 Frais Monde Intensive Serum Super Hydrating

Frais Monde Intensive Serum Super Hydrating

Díky koncentrovanému složení bohatém na účinné látky, jsou pleťová séra obecně považována za pramen živé vody pro Vaši pleť. Ať už Vás trápí drobné vrásky, nedostatečná hydratace, pupínky, pomocí séra dokážete během krátké doby dostat svou oslabenou pleť opět do kondice.

Frais Monde

Frais Monde

Dle mého názoru je řada Frais Monde Hydro Bio Reserve sázkou na jistotu. Vysoce kvalitní produkty, navíc v BIO kvalitě, se skvěle postarají o neduhy i Vaší pleti. Pokud by Vás zajímali i další produkty z této řady, mrkněte se na naše video:

Zajímalo by nás, zda používáte pleťové sérum? Máte nějaké oblíbené? Nebo o svou pleť pečujete výhradně pomocí pleťových krémů? Podělte se s námi o své zkušenosti dolů do komentáře. 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This