Podzimní sklizeň jablíček od Nina Ricci

| 20.10.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 1 komentář

Éra jablíček Nina Ricci pokračuje dál – tentokrát se rozbíhá zcela jiným směrem. V září 2016 módní dům představil horkou novinku Nina Ricci Luna.

Jablíčko zcela odlišné od ostatních

Dvě ženy, dvě různé vůně. Tak se představuje nový parfém Nina Ricci Luna v reklamě, která bere dech. Již jste o této novince slyšeli?

Nina Ricci Nina a Nina Ricci Luna představují dva naprosto rozdílné parfémy. Jsou jako kontrast dne a noci, které se však vzájemně dokonale doplňují.

Parfém Nina Ricci Luna je pravým protipólem červené Niny. Orientálně-vanilková vůně se stává sladkým pokušením jasné noci. Divoké lesní ovoce dodává nové dámské vůni Luna zdravou impulzivnost, sladký základ skvěle podtrhuje tajemnost.

Nina Ricci Luna

Nina Ricci Luna

Než se Nina Ricci Luna sladce rozvine, v úvodu zprvu ucítíte pořádný nášup lesního ovoce a pomerančových květů. Luna se však vůbec nerozvíjí ovocným směrem a nemění se na typické jablíčko. Zahrne vás pořádnou dávkou sladkého karamelu.

Dominantní karamelový tón se mísí s výrazně hřejivým tónem slaměnky, která patří k nejvoňavějším a smysly potěšujícím květinám. Její bohatá vůně oplývá jemnou ovocnou pikantností a medovou sladkostí s typickou suchou pudrovou stopou. I když ji trošku tlumí karamel a květ pomerančovníku, je Luna právě díky ní více orientální než jen klasicky sladkou ovocenkou, na kterou jsme od Niny zvyklí.

Nina Ricci Luna

Nina Ricci Luna

Složení:
Hlava: pomerančové květy, lesní ovoce
Srdce: slaměnka, karamel
Základ: santalové dřevo, vanilka

Srdce ladí se sexy santalovým dřevem a vanilkou z Madagaskaru v základu. Nina Ricci Luna není ve výsledku díky nakyslosti ovoce a orientálnímu tónu extra sladká. Na toaletní vodu má přijatelnou výdrž a umím si s ní představit nejeden podzimní a zimní večer. Módní dům Nina Ricci ani nemohl přinést tuto novinku v lepší dobu.

[Celkem: 2    Průměr: 2.5/5]
Share This