Praktické roll-ony od Frais Monde

| 15.9.2015 | Novinky, Parfémy | 3 Komentáře

Pro parfémované oleje Frais Monde máme tady na Selfino.cz slabost (já i Ada jsme se do nich zamilovaly). O co větší byla má radost, když se mi do rukou dostaly i jejich praktické roll-ony. V nabídce jsou 4 druhy, každý zcela odlišný. Já jsem pro Vás otestovala 3 z nich. Jaké jsou jejich vůně?

Buďte voňavá nonstop po 24 hodin

Co praktická žena jako já ocení nejvíce, je kuličkový aplikátor, díky kterému je aplikace ještě snadnější. Parfémovaný olej Frais Monde v roll-onu tak můžete mít neustále s sebou na svých cestách necestách. Je maličký, takže se vejde opravdu do každé kabelky, kapsy či šuplíčku.

Nově můžete tyto roll-ony nalézt i v nabídce drogériií DM, což je určitě skvělá zpráva pro ty z Vás, kteří v DMku nakupujete běžnou kosmetiku pro domácnost.FRAIS MONDE ZEPHIROS

Zephiros je vůně jako stvořená pro romantické srdce ženy. Její jemnou, nasládlou květinovou vůni s pudrovými tóny si zamilujete. Základ tvoří poměrně silná vůně vonokvětky (odborně osmanthus). Ta svou vůní připomíná měkkou jemnou kůži s ovocným nádechem meruněk s až smyslným pižmovým nábojem. Její vůni ještě více zvýrazňuje pižmo a vanilka v základu parfémovaného oleje Zephiros.

Frais Monde Zephiros

Frais Monde Zephiros

Sladká, něžná, plná romantických vzpomínek na letní dovolenou. Nemusíte mít strach, že by Vás po chvíli začala z výrazné vůně vonokvětky bolet hlava. Vůně je tak vymazlená – jemná a decentní, že se ji nebojte pořídit jen tak. Milovníky sladkých, pudrových květinovek nadchne.

Jaká je cena?


FRAIS MONDE ETESIAN

Voňavá kráska Frais Monde Etesian ze sebe doslova srší svěžest Středozemního moře. Když jsem prvně přivoněla, vytanula mi na mysl vzpomínka na čerstvě natrhané citróny přímo z citroníku. Až tak silná je vůně citrusů. Jejich výrazný akcent (hlavně pak citronu a bergamotu) Vás bude doprovázet po celou dobu.

rais Monde Etesian Perfumed Oil Roll

Frais Monde Etesian

Snadno rozpoznatelná je i vůně levandule. Na kůži zanechává vůně Etesian velmi příjemný pocit čistoty díky vonným esencím z ambry a pižma. Asi tak po půl hodince si citrusy „sednou“ a vůně lehounce zesládne díky vanilce, více se rozvolní její dřevitá část (obsahuje i složky z olivového dřeva). Osobně bych vůni Frais Monde Etesian zařadila spíše do unisex, nebála bych se ji označit i jako pánskou. Dáváte přednost svěžejším citrusový vůním? Pak bude Frais Monde Etesian skvělou volbou.

Jaká je cena?


FRAIS MONDE CAVER

Jak se říká, to nejlepší na konec. Sice by to teď pro nadcházející chladnější období chtělo něco hřejivějšího, ale parfémovaný olej Frais Monde Caver mi k srdci přirostl nejvíce. Asi to bude tím, že miluji svěžest zelených tónů, které mi vůně Caver tak připomíná.

Frais Monde Caver

Frais Monde Caver

Svěží, energická vůně, která dokáže nabudit novou chutí do života. Zelená předehra je tvořena ovocnými tóny, hlavní roli tu sehrává citroník, a jemné květinové esence. Základ je tvořen santalovým dřevem a dnes tolik moderním pačuli. Citrón je tak intenzivní, že jen velmi těžko rozeznávám vůni použitých květů. Rozhodně se jedná o jejich mix, nejspíše růže a pivoňky, ani jedna nikterak nevyčnívá.

Jaká je cena?

Všechny 3 vůně mají něco do sebe, každá je vhodná pro zcela jiný charakter, jiný čas a dobu. Ráno začněte rozhodně energickou vůní Caver, den si vychutnejte s vůní Etesian a na romantickou večeři vyrazte rozhodně za doprovodu sladké květinové vůně Zephiros.

Už máte svůj vlastní parfémovaný olej Frais Monde? Jaký Vás láká nejvíce?

[Celkem: 3    Průměr: 3/5]
Share This