Pravá vůně růže od Serge Lutense

| 8.7.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Na trhu je mnoho vůní, které obsahují růži. V některých dokonce tvoří hlavní složku: Paris, Roses de Chloé , Trésor, Very Irrésistible… Co když však hledáte opravdu výrazný, silný růžový soliflor s minimem ostatních složek, který by nebyl jako všechny ostatní? Mohla by to být třeba zrovna Sa Majeste La Rose. Název v překladu znamená „Její Veličenstvo růže“, a sotva si přivoníte, poznáte, jak přiléhavé to je.

Pocta královně květin od Serge Lutense

Sa Majeste La Rose není jediná pocta růži, na jakou můžete v niche sektoru narazit, a není to také jediný růžový parfém od Serge Lutense. Ten má v nabídce ještě Rose de Nuit s tureckou růží a chyprovým základem nebo sladkou La Fille de Berlin.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/886512600 serge lutens sa majeste la rose 2

Serge Lutens Sa Majeste La Rose

Sa Majeste je z nich asi nejméně komplikovaná. Růži doplňují zelené tóny, dřevité tóny, med a pižmo, a dohromady z toho vzniká dojem „kompletní“ růže, nebo rovnou růžové zahrady: jsou tu rozkvetlé i usychající květy, jejich jemný ovocný podtón (někdo ze Sa Majeste cítí broskve), stonky, nektar i trochu té zeminy ze záhonků. Vůně působí spíš chladně, především ze začátku, kdy opravdu voní jako růže i se stonkem, utržená hned po dešti. Jestli se Vám líbí růže sametová, temně rudá, se zakulacenou hebkou vůní, Sa Majeste La Rose Vám nebude vyhovovat.

Dlouhotrvající závan z rozkvetlé zahrady

Po rozvonění , kdy v kompozici vůně od Serge Lutens najdete květy, zelené tóny i špetku medu, si můžete růži skutečně vychutnat. Vůně je poměrně lineární, tj. příliš se nemění, zůstává stále převážně stejná, a její výdrž je excelentní.

Rozkvetlá zahrada

Rozkvetlá zahrada

Bude výtečná pro celodenní běžné nošení, kdy vás nebude obtěžovat přehnanou komplexností, ale zároveň je natolik výjimečná, že bude přitahovat pozornost (dost možná dostanete i pár dotazů, čím že to voníte). Ke konci, kdy se vytratí hlava i srdce, budete mít pocit, jako by růže uschla: dřevité tóny vyrobí z čerstvé růže růži právě usušenou. Přes den květ, večer luxusní růžové potpourri.

Jana

Souhlasím s Adou. Jen těžko bych popsala tuto skvostnou vůni lépe. Dlouho jsem hledala nekomplikovanou soliflórní vůni čisté růže. Pro mě osobně tak bylo přivonění k Sa Majeste La Rose láskou na první pohled. Vůně po celý den vyznívá téměř beze změny a i po více jak 6 hodinách je stále výrazná, půvabná a já mám i v uzavřené kanceláři pocit, že jsem se ocitla v rozkvetlé zahradě. Pro milovníky svěžejší vůně růže, bude Sa Majeste la Rose dech beroucím zážitkem.“

Chcete poznat i další úchvatné niche vůně od Serge Lutens?

Najít „tu pravou růži“ je nesnadný úkol; milovníci parfémů, kteří mají rádi tuto květinu, někdy vyzkoušejí desítky vzorků, než se zamilují, a mnozí z nich jsou chodícími encyklopediemi růžových klenotů všeho druhu. Bude tou vaší „pravou“ Sa Majeste La Rose, nebo budete hledat dál?

[Celkem: 2    Průměr: 4.5/5]
Share This