Představení kolekce Ralph Lauren Big Pony

| 17.2.2016 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Měla jsem to štěstí, že se mi podařilo získat ucelenou kolekci 4 pánských parfémů od značky Ralph Lauren Big Pony. Jeho vůně Polo se zaslouženě řadí mezi oblíbené pánské klasiky. Kolekce Big Pony je primárně určena pro mladé muže ve věku 18 až 30 let. Pojďme si tedy postupně blíže představit jednu po druhé.

Ralph Lauren kolekce Big Pony

Ralph Lauren kolekce Big Pony

Jako žena na svět pánských vůní nahlížím z trochu jiné perspektivy. Kolekce Big Pony nepatří dle mého skromného názoru mezi ty nejlepší vůně značky Ralph Lauren, ale všechny 4 parfémy jsou vytvořeny z kvalitních surovin pro jednoznačné cílové publikum – mladé muže, kteří preferují jednoduchost, čistotu a nehledají zbytečně složité a podivné vůně.

Big Pony No. 1|Ralph Lauren

Jak se říká, modrá je dobrá. Big Pony No. 1 je sportovně laděnou vůní této kolekce. Zaslouženě nese číslo 1. Je z této čtveřice nejuniverzálnější, snadno nositelnou. Úvod je tvořen směsicí citrusů (limetka, bergamot, kapka grapefruitu), ke kterému se posléze přidává dřevitá vůně dubu. Big Pony No.1 je šumivá, jednoduchá a svěží pánská vůně nesoucí jen špetku suchého dřeva.

Na žhavé letní odpoledne dokonalá. Postrádá však pevný základ, který by prodloužil výdrž vůně. Jedná se o klasickou svěží citrusovou vůni, u které musíme již předem počítat s nízkou výdrží. Kdybych měla hodnotit – dávám pomyslné 4 hvězdičky z 5 za nízkou výdrž.

Jaká je aktuální cena?

Big Pony No. 2|Ralph Lauren

Červená láhev ukrývá svůdnou a sexy pánskou vůni Big Pony No. 2. Opět se jedná o velmi jednoduché složení, kde tentokrát hlavní roli hraje čokoláda okořeněná špetkou koření a pižmo. Hořká čokoláda a krémové pižmo spoluvytvářejí celkem příjemné, krémové aroma.

Ač mám jindy čokoládu v parfémech (a nejen v nich) opravdu ráda, tato vůně mne nijak nenadchla. Po ustoupení pižma za sebou vůně zanechává nepříjemný syntetický ocas. Siláž je nijaká – po 2-3 hodinkách vůně z papírku zcela vyprchala. Big Pony No. 2 má být elegantní vůní pro mladého muže. Za mne 2,5 hvězdičky z 5 možných.

Jaká je aktuální cena?

Ralph Lauren kolekce Big Pony

Ralph Lauren kolekce Big Pony

Big Pony No. 3|Ralph Lauren

Zelený flakón v sobě ukrývá dobrodružnou vůni Big Pony No. 3. Zářivě zelená barva pro mne byla předzvěstí očekávání čerstvé a svěží pánské vůně plné bylinných tónů. Po prvním přivonění jsem zjistila, že jsem nebyla daleko od pravdy. Prim zde totiž hraje svěží máta okořeněná o pikantní zázvor.

Výrazně aromatický zázvor jemně doplňují (jak jinak) citrusové akordy. Společně tak utvářejí dominantní část této vůně. K závěru Big Pony No. 3 lehounce zesládne a konečně se do popředí dostane i máta (v závěru voní spíše jako sušené lístky máty). Je ideální pro každodenní nošení. Rozhodně neurazí.

Jaká je aktuální cena?

Big Pony No. 4|Ralph Lauren

A konečně se dostáváme k elegantní pánské vůni Big Pony No. 4 v oranžovém flakónu. Obsahuje decentní a nekonfliktní směsici mandarinek, citrusů a dřevitých složek. Ač v oficiálním složení není uvedeno, nemohu si pomoci, ale v letmý okamžik cítím zcela zřetelně dotek srdce s květinovým akcentem.

Když tato lahůdka odezní, stává se Big Pony No. 4 standardní pánskou citrusově-dřevitou vůní. Vzhledem k nevtíravému složení nejvíce oceníte vůni Big Pony No. 4 pro běžné každodenní nošení do kanceláře, zvláště pak v období jara a léta. Vůně se drží blízko u pokožky a její výdrž je průměrná.

Jaká je aktuální cena?

Kolekci čtveřice pánských vůní Ralph Lauren Big Pony doprovází oblíbená řada triček a módních doplňků a to nejen pro muže, ale i pro ženy, děti a dokonce i psy.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This