Představujeme nové vůně Frais Monde

| 3.1.2017 | Novinky, Parfémy, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Opojnému kouzlu parfémovaných olejů Frais Monde podlehlo již nespočet našich zákazníků. Ale pozor – jakmile si pořídíte jeden, nebudete vědět, kdy přestat. Bohaté portfolio unikátních vůní bylo rozšířeno o dvě novinky – vůni třešňových květů Cherry Blossoms a konejšivou vůni květů granátového jablka Pomegranate Flowers.

Frais Monde | Novinky parfémovaných olejů

Unikátní parfémované oleje patří mezi nejslavnější produkty italské značky Frais Monde. Díky jemnému složení pokožku nedráždí, neobsahují PEG, parabeny ani nikl. Malý, „pouze“ 12 ml flakónek se vejde i do té nejtitěrnější kabelky, obsahuje však dlouhotrvající vůni, která vám vydrží více než půl roku.

Parfémovaný olej Pomegranate Flowers a Cherry Blossoms

Parfémovaný olej Pomegranate Flowers a Cherry Blossoms

S koncem roku 2016 se portfolio vůní Frais Monde rozšířilo hned o 2 novinky. Vůně třešňových květů Frais Monde Cherry Blossoms (italský Fiori del Cilegio) je svěží květinovou esencí plnou energizujících ovocně-květinových tónů. Sladké třešňové plody však neočekávejte. Lehká vůně třešňových květů parfémovaného oleje Cherry Blossoms s dotekem tónů citrusové kůry a bergamotu vám dodá pořádnou dávku optimismu a v chladných mrazivých dnech na vás dýchne přívalem jarní přírody.

Něžná a nevinná vůně parfemovaného oleje Pomegranate Flowers (italský Fiori del Melograno ) vám dodá pocit harmonie. Konejšivá vůně květů a plodů granátového jablka (s převahou květinových tónů) působí relaxačně a mladistvě. Z vůně není znatelně cítit kyselost ani přehnaná sladkost ovoce, ačkoli ovoce je po celou dobu znatelně přítomné v pozadí. Více než do ovocna se vůně vyvíjí květinovým směrem. V ucelené linii Pomegranate Flowers se nachází i toaletní voda a kosmetické produkty jako krém na ruce, tělové mléko, pěna do koupele a tělový krém.

Osobně bych po obou vůních sáhla v jarním období, ale pro většinu žen budou nositelné po celý rok.

Varování výrobce: Zdravá závislost na těchto drobných flakóncích se vypěstuje extrémně rychle. Pokud tedy nemáte silnou vůli, doporučujeme přistupovat ke koupi parfémovaného oleje obezřetně.

[Celkem: 2    Průměr: 3.5/5]
Share This