Příběh svobodné Miss Dior

| 8.3.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 3 Komentáře

Miss Dior je parfémem, který si Christian Dior držel delší dobu „pod pokličkou“ ve svém módním domě. Dnes je původní verze Miss Dior již legendou, ale ani její novodobé verze neztrácejí na eleganci, jedinečnosti a originalitě.

Hlavní idea Miss Dior

Věděli jste, že Christianovou Miss Dior ve skutečnosti byla jeho mladší sestra Catherine? I v těch nejčernějších dnech prožitých během války, byla Catherina stále plná životní energie, srdečnosti a odhodlání.

Christian Dior Miss Dior z roku 1947

Christian Dior Miss Dior z roku 1947

Její vroucné srdce bylo pro Christiana v roce 1947 inspirací k vytvoření jedinečného parfému k potěše žen po celém světě. Značka Christian Dior tak vytvořila parfém, který zdědil po Catherine lásku ke svobodě.

Módní dům na jeho adresu řekl: 

Aby měl parfém dlouhotrvající výdrž, musí si nejdříve udržet srdce svého tvůrce.

Miss Dior musela být dokonalá, aby jí čekala zářivá budoucnost. Proto než se vůně Miss Dior objevila na očích veřejnosti, chránil ji módní dům Christian Dior jako své největší tajemství.

https://youtube.com/watch?v=ELNVV1oKNtA

Jaká je Miss Dior?

Miss Dior je propracovanou vůní do posledního detailu, kterou podtrhuje i dokonalý design flakónu. V době vzniku byla Miss Dior pro parfémové publikum naprosto šokující. Uvědomte si, že v této době byl trh s parfémy tvořen výhradně jen těžkými vůněmi. Bohatá kytice voňavých květů Miss Dior však vytváří lehčí chyprově-květinovou vůni. Skutečná Miss Dior je připravena žít svůj vlastní život. Říkáte a děláte jen to, co opravdu chcete.

Christian Dior Miss Dior 2011

Původní dámský parfém Miss Dior se pochopitelně za ta léta již změnil. Novodobá Miss Dior z roku 2011 je sladší a více květinová než např.: Chanel Coco Mademoiselle. Květinový akord se skládá z velmi jasných jasmínových tónů a jemných růží.

Christian Dior Miss Dior 2011

Christian Dior Miss Dior 2011

Složení:
Hlava: ovocné tóny
Srdce: květinový akord
Základ: pačuli, mošus

Nečekejte omamný, těžký nebo orientální mix, ale naopak zářivý a jasný. Takový, který svým teplem dodává energii po celý den. Úvodní ovocné akordy dodávají celé kompozice švih. Miss Dior ale rozhodně nepatří k mladistvým vůním. Nesnaží se na sebe zbytečně poutat pozornost. S lehce orientálním základem z pačuli a pižma, je elegance sama.

Zjistěte, jaká je aktuální cenová nabídka parfému Miss Dior 2011.

Pojďme si ještě blíže představit další skvosty od Diora, které vycházejí z původní Miss Dior:

Christian Dior Miss Dior Eau Fraiche

Přidejte do Miss Dior 2011 pryskyřici, květ gardénie a jaro zaklepe i na Vaše dveře. Přesně s tímto ročním obdobím koketuje Miss Dior Eau Fraiche. Gardénia přidala jasmínu ještě více pocitu čistoty. S Miss Dior Eau Fraiche se cítíte jako byste právě vyšla ze sprchy a rozběhla se po louce plné květin. Skvělý parfém pro jaro.

Christian Dior Miss Dior Eau Fraiche (z roku 2012)

Christian Dior Miss Dior Eau Fraiche (z roku 2012)

Složení:
Hlava: bergamot, pryskyřice, citrusy
Srdce: gardénie, jasmín
Základ: pačuli

Christian Dior Miss Dior Le Parfum

V kompozici Miss Dior Le Parfum dominuje svůdná a vskutku elegantní růže. Je bohatší na hřejivé tóny v základě a po aplikaci zůstává blíže při kůži, o to déle s Vámi ale během dne setrvá.

Christian Dior Miss Dior Le Parfum

Christian Dior Miss Dior Le Parfum

Složení:
Hlava: mandarinka
Srdce: bulharská růže, turecká růže
Základ: vanilka, ambra, pačuli

Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet 2014

Chcete, aby Vás lidé brali vážně, ale nehodláte se vzdát svého mladistvého elánu? Sáhněte po Miss Dior Blooming Bouquet 2014. Růže a pivoňka, podpořeny sladkou meruňkou, voňavou broskví a opět poetickým ocáskem z pižma, na sebe strhnou i Vaši pozornost. Jemná, sladká, sametová a velmi nadčasová vůně nebude nikoho obtěžovat.

Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet 2014

Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet 2014

Složení:
Hlava: sicilská mandarinka
Srdce: broskev, damašková růže, růžová pivoňka, meruňka
Základ: bílé pižmo

Podlehli jste již omamnému kouzlu svobodné dívky Miss Dior? Která je ta Vaše?

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This