Přijměte pozvání na zelený čaj s medem u Elizabeth Arden

| 20.11.2017 | Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Tělový krém Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops Body Cream se chlubí krásnou a zároveň nevtíravou vůní zeleného čaje, který je oslazený medem. Krém obsahuje drobné kuličky, které při aplikaci příjemně masírují pokožku. A výsledek? Pokožka je zklidněná a suchá pokožka je navíc posílená tímto voňavým a intenzivně hydratačním tělovým krémem s nádechem citrusové vůně.

Jaký je tento tělový krém?

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops Body Cream obsahuje dvě milé ingredience, které nemají moc nepřátel. Mluvíme o zeleném čaji a medu. Krém se aplikuje velmi dobře – roztírá se příjemně, nezanechává mastný film a provoní pokožku.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/482256962 img 1481 uvodka

Tělový krém Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops Body Cream.

A jaké “uje” Elizabeth Arden nabízí?

Zelený čaj – osvěžuje a vitalizuje

Med – vyživuje, zvláčňuje a posiluje

Bambucké máslo – stimuluje tvorbu kolagenu, zabraňuje předčasným vráskám, vyživuje

Po aplikaci je pokožka vláčná a jemná na dotek. Na několik hodin je vystaráno a nemusíte se obávat návratu suché pokožky. Nevylekejte se prosím objemu krému, již nějakou dobu jej používám. Oceňuji, že je balení dostatečně velké, tudíž vydrží delší dobu a stačí nanést malé množství tohoto příjemně vonícího tělového krému.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/324075994 img 1483

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops Body Cream

Tělový krém Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops Body Cream se chlubí krásnou a zároveň nevtíravou vůní zeleného čaje, který je oslazený medem. A jaký úkol mají malé medové kuličky? Jsou to malé peelingové částečky, které odstraňují odumřelé kožní buňky.

Sázka na jistotu!

Víte-li, že vaše blízká osoba pije ráda tuto kombinaci, určitě bych neváhala a zakoupila i na slepo tento krém od Elizabeth Arden. Green Tea Honey Drops Body Cream neurazí a troufám si říci, že by to byla sázka na jistotu.

Jen se pěkně hýčkejte. Však si to zasloužíte!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This