Přilákejte slunce exotickou vůní Paradiso Azzurro

| 22.2.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Chybí-li vám hřejivé slunce a procházky po zelených loukách, pokuste se je přilákat „vyletněnou“ a naprosto excelentní vůní Roberto Cavalli Paradiso Azzurro. Zábavná i odvážná, přirozená i extravagantní – dámský parfém Roberto Cavalli Paradiso Azzurro vás bude neustále překvapovat a uchvacovat svou až nakažlivou vůní, které s prvním přivoněním okamžitě propadnete.

Exotika, slunce a zábava

Ohromující flakón v designu připomínajícím tvarem diamant z tyrkysově modrého skla v sobě ukrývá vůni inspirovanou křišťálově modrým Středozemním mořem a zlatavým sluncem.

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro

S přicházejícím jarem nastává ideální čas začít pomalu přemýšlet nad novou, odlehčenou vůní. Pokud patříte k milovníkům citrusových vůní tipu Tom Ford Neroli Portofino, Paradiso Azzurro budete absolutně zbožňovat.

Díky kvalitním fixátorům v základu vám bude vůně Paradiso Azzurro dělat společnost po celý den, aniž by bylo nutné ji opakovaně aplikovat (výdrž na kůži více jak 7 hodin).

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro

Složení:
Hlava: levandule, bergamot, citrus
Srdce: jasmín
Základ: kašmírové dřevo, cypřiš

Povzbuzující a svěží parfém Roberto Cavalli Paradiso Azzurro je květinově-aromatickou vůní evokující divoké léto – čerstvé citrusy, hořký bergamot a aromatické tóny levandule propojené s divokým jasmínem vytváří neočekávaně jiskřivou kombinaci.

Jemná květinová vůně jasmínu, dřevité tóny kašmírového dřeva a hřejivého cypřiše vám dají jedinečnou příležitost okusit slasti tohoto pozemského ráje ukrytého ve flakónu vůně Roberto Cavalli Paradiso Azzurro.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This