Přímo mazlivé jarní vůně

| 22.3.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Jaro už ťuká na dveře a my se s chutí koukáme do skříně na dlouho netknutý komínek květovaných sukní, které již brzy dostanou příležitost opět zazářit na jarním slunku. Vybrala jsem pro vás čtyři voňavé mazlíky, které ocení zejména opravdové romantičky.

Tulivá So Dupont pour Femme | S. T. Dupont

Jako první vám představím velmi jemnou toaletní vodu So Dupont – něžná kráska s „D“ na elegantním zlatém víčku potěší nejen milým flakónem, ale také velmi příjemnou vůní. Mošus obsažený v kompozici způsobuje, že si připadáte jakoby zahalená do jemné látky, prosycené růžovou pivoňkou a hruškou.

Dupont So Dupont

Dupont So Dupont

Vůně ovoce a květin se mísí, ale nepůsobí ostře ani levně. Naopak tato ženská vůně bude vadit opravdu málo komu. Díky své něžné povaze je ideální jak na jarní schůzku, tak i do kanceláře.

Decentní pudrová dáma Ivoire | Pierre Balmain

O něco výraznější než předchozí kráska je decentně dřevitá Ivoire od Pierre Balmain. Obsahuje jemnou dávku zelených tónů s náznakem vetiveru, pudrový iris, jiskřivé galbanum a fialkové listy. Jen lehounce sladká kompozice vás obejme a dopřeje pocit půvabu. Hodí se na každou příležitost, kde se chcete cítit jako neodolatelná dáma.

Balmain Ivoire

Balmain Ivoire

Něžná jako pohlazení Seta di Gelso |Frais Monde

Vůně Seta di Gelso od italské značky Frais Monde odhaluje svou podstatu už v názvu – morušové hedvábí vystihuje podstatu této nesmírně krásné vůně. Ta přichází ve formě parfémovaného oleje a nanáší se na teplá místa na kůži.

Frais Monde Mulberry Silk Perfumed Oil

Frais Monde Mulberry Silk Perfumed Oil

Plná pudrového mošusu a jiskřivých plodů morušovníku, něžně ovocná, velmi hebká a způsobující závislost – tak ji můžeme popsat. Lehounký dotek citrusů této vůni dodává vůni povzbudivý charakter. Je tak jemná, že si ji bez obav můžete nanést na zápěstí i před spaním a určitě tak uděláte radost nejen sobě.

Neobyčejný portrét ženy Portrait | Paul Smith

Nejvýraznější vůní z této čtveřice je Portrait od značky Paul Smith. Vůně, která potřebuje čas na rozvinutí, je hřejivá, velmi aromatická s dotekem právě rozkvetlých červených růži někde v dáli. Uspokojí milovníky kouzelného kardamomu a myrhy. Dotek jasmínu a mošusu z ní činí velmi svůdnou společnici. Je jako vzácný koňak, který si vychutnáte během významné příležitosti.

Paul Smith Portrait

Paul Smith Portrait

Inspirovali jsme vás? Napište, jakou vůni nejraději používáte pro romantické schůzky.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This