Přírodní zázrak jménem arganový olej

| 31.5.2016 | Novinky, Pečujte o sebe | 0 komentářů

Víte, který olej patří mezi nejdražší a nejcennější na světě? Ano, je to arganový olej. Jelikož se strom Argánie daří pěstovat pouze na jednom místě na světě, v Maroku, je jeho unikátnost vykoupena vyšší cenou.

Když jsem pročítala vlastnosti arganového oleje, zjistila jsem, že je to opravdu multifunkční produkt. Má v sobě velké množství výživných látek, antioxidantů a vitaminu E. Proto může pokožku chránit, hydratovat a zlepšovat její elasticitu, či zlepšovat strukturu a regeneraci vlasů. Je dobře snášen i jedinci s citlivou pokožkou, dokonce odstraňuje zarudnutí, je vhodný jak pro mastnou tak suchou pokožku. Není náhoda, že je arganový olej častou složkou pleťových krémů, sér či masek na vlasy. Nejúčinnější je ale čistý arganový olej.

Trápí vás roztřepené konečky? Zkuste arganový olej!

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/424251893 pizap.com14635783846121

Arganový olej pro vyživenou pokožku i lesk vlasů

Využití arganového oleje a jeho benefity

NA POKOŽKU OBLIČEJE

Arganový olej Vaši pleť ochrání před znečištěným vzduchem a slunečními paprsky. Vyhlazuje vrásky a hydratuje pleť. Nebojte se s ním také odstraňovat make-up.

MASÁŽ, VÝŽIVA POKOŽKY CELÉHO TĚLA

LESK VLASŮ

Zdravé lesklé vlasy a zacelené konečky – to vše arganový olej při pravidelném používání dokáže. Jen je třeba mít na mysli, že je to stále olej, a tak bych ho dávala jen do délek vlasů a ne přímo k pokožce hlavy.

OCHRANA PŘED UV ZÁŘENÍM

Uvádí se, že složka arganového oleje – kyselina ferulová chrání pokožku proti UV záření. Tak jako tak bych se ale spolehla především na kvalitní opalovací krém s vysokým UV faktorem, ale jako nouzovka jistě poslouží.

LÉČBA EKZÉMU, URYCHLENÍ HOJENÍ

Hojivou složku arganového oleje tvoří skvalen, který se postará o rychlé zahojení a regeneraci pleti.

 

Produkty s obsahem arganového oleje:

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This