Profesionální laky na nehty ORLY

| 5.8.2015 | H - O, Novinky, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Toužíte po zdravých a pěstěných nehtech na pohled, ale nemáte čas na pravidelné návštěvy u manikérky? S laky ORLY již nemůže být péče o nehty snazší.

V čem je tajemství úspěchu laků ORLY?

Značka nehtové dekorativní kosmetiky ORLY není na trhu žádným nováčkem. V roce 1975 byla v Los Angeles v USA založena Jeffem Pinkem, který je do dnešní doby výkonným ředitelem značky. Ale v čem jsou právě tyto laky odlišné od jiných značek?

Kosmetika ORLY neobsahuje žádné toxické látky, tedy žádný toluen a formaldehydy, a svou kvalitu staví na ryze přírodním složení. Chemický rozbor jsem neuskutečnila (laboratoř nevlastním), takže nám nezbývá než věřit marketingovým kampaním.

Laky na nehty ORLY

Laky na nehty ORLY

ORLY Vás však nadchnou svou opravdu dlouhotrvající a sytou barvou. Jen málokteré laky na nehty Vám poskytnou pouze s jedinou vrstvou dokonalé krytí a výdrž barvy. A za jak dlouho uschne? Než jsem si nalakovala druhou ruku, prvních pět nehtů bylo suchých a to i bez lampy. Můžete tedy nalakovat a hned jít.

Barvy, ze kterých jde až hlava kolem

Portfolio barevných variací je opravdu široké. Ve své nabídce nabízí kosmetika ORLY více než 150 odstínů, které distribuuje do více než 70 zemí po celém světě. V nabídce naleznete i odvážné a netradiční textury, které jejich fanoušci tak milují. Já jsem měla možnost okouknout „pouze“ nabídku klasických jednobarevných laků. A mohu říci, že na Elnino.cz rozhodně je z čeho vybírat.

Omrkněte barevnou nabídku laků ORLY

Výběr barev podléhá sledování nejnovějších trendů v módě, což má v ORLY na starosti celý tým. „Barva je základem všeho, co děláme. Je to naše srdce a duše“ říká sám Jeff Pink. Ale samozřejmě, že i mezi barvami nalezneme léty ostřílené a oblíbené klasiky (např.: odstín Red Carpet).

Inovovaný design

Nový elegantní ergonomický design stojí za vznikem skvělého, na úchop měkkého gripu! Skvěle padne do ruky, nesmeká se, snadno se otevírá a umožňuje přesnou a bezchybnou aplikaci. Štěteček je tak akorát.

grip

grip (zdroj: bit.ly/1MNQWqX, citováno dne 5.8. 2015)

A milé dámy, není to žádný drobeček. Běžné laky se prodávají za stejnou cenu ve velikosti 8 ml, ORLY jsou však k dostání ve velikosti 18 ml. I při pravidelném používání Vám vydrží neskutečně dlouho.

Za mě osobně jsou laky na nehty ORLY jedničkou. Právem patří kosmetika Orly mezi celosvětově nejprodávanější nehtové zboží. A co Vy, máte s nimi vlastní zkušenosti? Případně jakou značku laků na nehty preferujete?

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This