Prožijte svůj život naplno s novinkou Lacoste Pour Femme Elixir

| 13.2.2019 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Ikonický krokodýl na elegantním flakonku tmavě fialové barvy zasvěceným napovídá, že na české trhy míří další povedená novinka od světoznámé značky Lacoste. Povznášející chyprově-květinová vůně Lacoste Pour Femme Elixir, představená začátkem letošního roku, svou sofistikovanou kompozicí okouzluje již na první přičichnutí.

Pro ženy, které se nebojí žít naplno

parfémovanou vodou Pour Femme Elixir odhalíte dosud nepoznané sféry své ženskosti. Pocítíte nezvladatelnou touhu žít svůj život naplno a užívat si každodenní drobné i větší požitky. Z moderní vůně pro sebevědomé ženy čiší radostný optimismus a touha po svobodě.

Lacoste Pour Femme Elixir

Lacoste Pour Femme Elixir

Elegantní vůně vás přenese do nejšťastnějších okamžiků dětství a napoví, že ani v dospělosti byste neměla zapomínat na sladké dětské snění a bezstarostné hraní. Vyzkoušejte novinku od Lacoste a nechte se nabít extra dávkou inspirace, radosti a energie.

SLOŽENÍ:
Hlava ► jasmín, růžový pepř, mandarinka
Srdce ► jasmín, gardénie, otočník
Základ ► pačuli, cedr, vetiver, vanilka, ambroxan, tuberóza

Lacoste Pour Femme Elixir rozehrává svou svůdnou symfonii citrusovými a jemně kořeněnými tóny šťavnaté mandarinky a růžového pepře, které doplňuje rozkvetlý bílý jasmín. Svěží jasmínové akordy své žezlo jen tak nepouští a plynule přechází do květinového srdce za smyslné asistence brazilské gardénie a jemného aroma otočníku.

Lacoste Pour Femme Elixir

Lacoste Pour Femme Elixir

Voňavou kompozici zakončuje smyslný chyprový základ. Hřejivé dřevité tóny cedru a vetiveru podporuje ambra, pačuli a tuberóza ve společnosti sladce krémové vanilky.

Vydejte se po cestě lemované bílými květinami

S novou parfémovanou vodou Lacoste Pour Femme Elixir se vám otevře rozkvetlá louka bílých květů, které vás zavedou až na okraj toho nejkrásnějšího lesa, jaký si dokážete představit. Lákavé dřevité akordy a lahodná vanilka vás budou následovat ještě dlouhé hodiny po nanesení vůně.

[Celkem: 5    Průměr: 3.8/5]
Share This