První listopadové parfémové novinky

| 3.11.2014 | Novinky, Parfémy, Zajímavosti | 0 komentářů

Jako každý týden, tak i dnes se můžete těšit na novinky ze světa parfémů, které pro Vás sepsala Ada. Pokud hledáte ty nejaktuálnější voňavé informace, jste na správném místě!

Nová vůně od Cavalli

Roberto Cavalli Paradiso

Roberto Cavalli Paradiso (zdroj: bit.ly/10QtYvs)


Roberto Cavalli chystá na příští rok novou vůni. Jmenuje se Paradiso a má prý být klíčem k jinému světu, k pozemskému ráji plnému radostí. Podle Cavalliho se ten ráj nachází u Středozemního moře a Paradiso proto obsahuje citron, bergamot, mandarinku, jasmín, cypřišové dřevo, vavřín a pinii. Podle složek by mohlo jít o příjemnou, aromaticky citrusovou toaletku na přivolání jara.

Vánoční parfém Christian Lacroix Ambre

Christian Lacroix Ambre

Christian Lacroix Ambre (zdroj: http://bit.ly/1tvGh9U) 

Avon představil nové příspěvky do řady Christiana Lacroixe. Vůně mají mít vánoční náladu a ta skutečně vyzařuje už z flakónu: syté žluté, jantarové a zlaté tóny hřejí jako plamínky vánočních svíček. Dámský parfém Christian Lacroix Ambre má ve složení mandarinky, jasmín, zlatý karamel a ambru; stejnojmenná pánská verze zase bergamot, kardamom, zlatou ambru a santalové dřevo.

Clinique, to není jen kosmetika

Clinique Aromatics

Clinique Aromatics (zdroj: http://bit.ly/1xW2u1w)

Znáte slavnou vůni Aromatics Elixir od Clinique? Možná ne, je to už skutečně starší klasika ze začátku 70. let, ale v listopadu budete moct vyzkoušet její novou variaci, která se jmenuje Aromatics in White. Bude zabalena stylově v bílém flakónu a ve složení figurují fialkové lístky, sečuánský pepř, růže, pomerančový květ, pačuli, pižmo, benzoin, ambra a vanilka.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This