První prosincové parfémové novinky

| 2.12.2014 | Novinky, Parfémy, Zajímavosti | 0 komentářů

Zima klepe na dveře, ale tvůrci parfémů rozhodně nepřešli do zimního spánku jako medvědi. Právě naopak. Dnes mám pro Vás víc novinek než obvykle a to ze všech koutů parfémového světa.

Nové Polo od Ralpha Laurena

Ralph Lauren rozšiřuje řadu vůní Polo o nový kousek: Polo Supreme Oud. Ano, oud, tajemná orientální ingredience, která je poslední dobou tak v módě. Kdo měl někdy tu čest se skutečnou oudovkou v arabském stylu, ví, že pro běžnou parfumerii je potřeba tuto složku hodně ředit, aby ji evropský nos snesl. To bude jistě i případ Polo Supreme Oud, přestože flakón je výhrůžně černý. Ve složení kromě kouřového indického oudu najdeme také skořici, červený pepř, guajakové dřevo a vetiver.

Ralf Lauren Polo Supreme

Ralf Lauren Polo Supreme (zdroj: bit.ly/1w0JqCU)

Další vůně od Ralpha Laurena

Nový Davidoff Game

Druhou pánskou novinkou je The Brilliant Game značky Davidoff. Známý válcový flakón je také černozlatý a vůně by měla být též orientální.

Složení: akord koktejlu Americano (šalvěj muškátová, pelyněk, hořký pomeranč, citron), cedrové dřevo, pomerančový květ a tonka.

davidoff_game

The Brilliant Game značky Davidoff (zdroj: bit.ly/1rUrKC0)

Bude sladká, nebo spíš bylinná? To bychom se měli dozvědět na začátku příštího roku. Na některých letištích by měla The Brilliant Game dostupná už nyní.

Kolekce vůní inspirovaná seriálem Panství Downton

Máte-li rádi seriál Panství Downton, můžete si sehnat exkluzivní kolekci parfémů inspirovaných jeho ženskými postavami. Svou vůni dostaly lady Mary, Anna , lady Cora, Daisy Masonová, lady Edith, lady Rose a hraběnka Violet. Není to bohužel levná záležitost, sada čtyřmilimetrových miniatur stojí 245 dolarů, jednotlivé parfémy o objemu 7 ml pak 75 dolarů. Ale uznejte, že jako dárek pro zarytou fanynku Downtonu by to bylo skvělé. Celou nabídku najdete na http://www.downtonabbeyperfumes.org/.

downton_abbey

Downton Abbey (zdroj: bit.ly/1yD7qdk)

Nová variace vůně z roku 1974

Značka Hermès připravila novou variaci vůně Amazone z roku 1974. Jmenuje se Rose Amazone a měla by být modernější a odvážnější než původní verze. Ve složení sice figurují citrusy, rybíz a maliny, ale v případě Hermèsu určitě nepůjde o nudnou běžnou ovocenku. Nově k dostání na Elnino.cz.

Hermés Rose Amazone

Novinka Hermes Rose Amazone

Již víme, jaká bude letní novinka od Escady

Kdybyste přece jen měli chuť na ovocně květinový bonbon, počkejte si na letní limitku od Escady. Ta už byla oznámena, jmenuje se Turquoise Summer neboli Tyrkysové léto a obsahuje ananas, jahody, akord tutti frutti, černý rybíz, nespecifikované květiny a vanilku. Bude to nepochybně velmi ťuťu fruťu, jen si musíme ještě počkat, které fruťu nakonec převládne. Přece jen třeba jahodových vůní není nikdy dost.

Nová letní Escada Summer

Nová letní Escada Summer (zdroj: bit.ly/1vLKuaq)

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This