Prvotřídní pánská kosmetika American Crew

| 14.3.2016 | Novinky, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Elvis si napomádoval vlasy a změnil svět. Vy udělejte totéž s kosmetikou American Crew a svět bude váš. Značka pánské kosmetiky American Crew vytváří produkty, které dotvářejí muže k dokonalosti.

American Crew – kosmetika pouze pro muže

Značka American Crew vzdává hold Elvisovi Presleymu, ikoně rock-n-rollu, která definovala specifický mužský styl. Pokračuje v jeho šlépějích a dláždí cestu k úspěchu i pro dnešní muže. Snaží se je přivést do salonů, kde jim pak profesionální kadeřníci poskytnou nové zkušenosti a nový pohled na péči o svůj zevnějšek.

Pánská kosmetika vám pomůže najít svůj osobitý styl

Pánská kosmetika vám pomůže najít svůj osobitý styl

Dnes už rozhodně neplatí, že „pravý“ chlap si vystačí jen s vodou a mýdlem a chodí s vrabčím hnízdem na hlavě. Kdo chce být úspěšný, musí i úspěšně vypadat.

American Crew je více než jen výrobce a dodavatel produktů do salonů. Značka neustále přichází na trh s inovacemi, díky kterým snadno docílíte osobitého stylu přesně podle nejnovějších trendů.

Jak to celé začalo?

Značka sleduje potřeby mužů i potřeby stylistů. Jejím zakladatelem je stylista a holič David Raccuglia. David to, lidově řečeno, vychytal. Cítil na trhu mezeru v oblasti pánské kosmetiky, a tak si vytvořil roku 1994 vlastní značku.

American Crew

American Crew

Své výrobky navrhuje tak, aby zkrotily i ty nejproblematičtější a nepoddajné pánské vlasy.

Mužské vlasy rozhodně vyžadují specifickou péči

Vlasy muže jsou jiné než vlasy ženy. Už jen z tohoto důvodu proto nepovažuji za vhodné používat dámskou kosmetiku. Ale také není dobré se o ně starat tak, jak mají leckdy muži ve zvyku… Sprchový gel do dlaně a šup s ním do vlasů. Že se pak vlasy těžko upravují, to se ani není čemu divit.

Vysušené vlasy neudrží žádný účes ani tvar. Mnoho mužů v poměrně nízkém věku trápí řídnutí vlasů a jejich špatná kvalita. Ve sprše přitom stačí použít jeden produkt navíc.

I na úpravu vašeho účesu  existují perfektní pomocníci. Ať už si na hlavě chcete vytvořit ježka, potřebujete vlasy uhladit či na čele jemně načechrat, se správným produktem na vlasový styling jde všechno snadno. American Crew nabízí krémy (fixace bez vysušení), tekuté vosky na bezproblémovou aplikaci a silně i středně tužící přípravky přesně podle vašich potřeb.

Že to vše pak nesmyjete z vlasů? To jsou pověry. Čistící šampon American Crew Power Cleanser Style Remover Shampoo by Vám z nich odstranil i beton. V nabídce jsou i šampony na vlasy, které trápí lupy či vypadávání.

Chci vidět i jiné produkty kosmetické značky American Crew.

Rozhodně žádnému muži nevypadají vlasy, když si jednou za čas půjčí stylingový přípravek své partnerky, ale přeci jen pánská kosmetika má svá specifika. Navíc se vyhnete potenciálním konfliktům a nepříjemným otázkám: „Kde je můj vosk na vlasy? Došel??? No to snad…“. Věřte mi pánové, ušetříte si mnoho vrásek na čele.

Zaberte své milované trochu prostoru na poličce v koupelně. Ona to jistě pochopí. Čím dříve tak učiníte, tím lépe pro Vás. Přihoďte si do nákupního košíku produkty značky American Crew a staňte se i vy dobře vypadajícím a upraveným fešákem.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This