Pudrová kráska Chloé Chloé

| 17.12.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Patříte k příznivkyním jemných pudrových tónů? Vsaďte na osvědčenou značku Chloé Chloé. Tisíce žen po celém světě podlehly této něžné dívce, se kterou se rázem ocitnete v ráji nevtíravé, svěže květinové vůně.

Není Chloé jako Chloé

Je jasné, odkud se vzala popularita, která ani po několika letech od svého představení na českém trhu příliš neutichá. Lehonkou, květinovou vůni Chloé můžete potkat doslova na každém kroku. Jako první světlo světa spatřila roku 2008 Chloé Eau de Parfum. Lehká a svěží, ale přitom svůdně silná a sebevědomá vůně, která si své publikum získává elegancí a odvážností. O rok později vznikla i její lehčí a vzdušnější reinterpretace Chloé Eau de Toilette. Obě verze nesou stejnou myšlenku, ale ve složení se lehce liší.

►Tápete ve světě Chloé? Přečtěte si náš článek 1.díl: Není Chloé jako Chloé

Jaká je Chloé Chloé EDP?

Vůně Chloé Chloé se dá považovat za sázku na jistotu – patří mezi klasické parfémy s puncem modernosti, který si oblíbily ženy po celém světě. Je to typická květinová vůně, která voní nejvíce po růžích, trochu po fréziích a jasmínu. Voňavá náruč dívky Chloé se otevírá starou dobrou kombinací květinových tónů frézie a pivoňky. Intenzivní vůni květů, jejichž vůni milovaly i naše babičky, přidává na exotičnosti nasládlé a šťavnaté liči.

Chloé Chloé Edp

Chloé Chloé Edp

Složení:
Hlava: pivoňka, frézie, liči
Srdce: růže, konvalinka, magnólie
Základ: ambra, cedr

Srdce vůně v sobě kombinuje květinový buket růží a něžných konvalinek, ke kterým se postupně přidává dnes již dobře magnolie. Svým teplem vůni zahřívá zlatavá ambra s tóny cedrového dřeva. Významné poznávací znamení je zřetelný, snadno rozpoznatelný mýdlový základ. Je to nevtíravá květinová vůně, která Vás překvapí v každém ročním období svou hravostí a smyslností.

Chloé Chloé je velmi diskrétní, elegantní a květinová vůně s pudrovým závěrem. Díky liči je však stále velmi svěží. Je to univerzální dámská vůně, smyslná a romantická, prostě taková, která měla již u svého vzniku skvělé předpoklady stát se masovou oblíbenkyní.

V čem se liší verze Chloé EDT?

Snad již nemůže být lehčí! Ale světe div se, může a mnohými je verze EDT vychvalována jako mnohem lepší varianta původní Eau de Parfum. Z původní verze ponechali její tvůrci pouze svěží závan, který voní po oblíbených květech (pivoňka, růže a frézie) a čistou jarní zelení. Díky květinám nepůsobí až tolik sportovně, jak mnohdy toaletní vody voní.

Chloe Eau de Toilette

Chloe Eau de Toilette

Složení:
Hlava: meloun, mandarinka
Srdce: růže, frézie
Základ: kosatec, santalové dřevo

Ze základu vymizela hřejivá ambra, která vytvářela smyslnou hloubku verze Eau de Parfum. Nahradil ji méně výrazný, za to ale mnohem něžnější kosatec. Esence ukryté uvnitř luxusního flakónu, zdobeného béžovou mašlí, jsou směsicí elegance a něžnosti, kterou si můžete snadno dopřát každý den i Vy. Jednoznačně doporučuji pro letní období – skvěle se bude hodit k lehkým letním šatům, se kterými si bude pohrávat něžný teplý vánek. S Chloé si budete i při procházkách po ulicích rušného velkoměsta připadat jako na rozkvetlé letní louce.

Poznejte i ostatní vůně Chloé

Zdroj úvodní fotografie: bit.ly/1N9n1bw

[Celkem: 1    Průměr: 3/5]
Share This