Pudrová vůně Nino Cerruti 1881 Edition Blanche

| 14.12.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 1 komentář

V letošním roce je to již neuvěřitelných 25 let od vydání klasické pánské vůně Nino Cerruti 1881 Men (představený v roce 1990). Nestárnoucí dámská pudrová, květinově-dřevitá kráska Nino Cerruti 1881 následovala svého mužného předchůdce jen o pět let později. K letošnímu výročí se značka rozhodla představit novou limitovanou edici Nino Cerruti 1881 Edition Blanche pro muže i ženy. Pojďme si dámskou verzi této limitky představit blíže.

Originalita, ležérní elegance a pouto s přírodou

V první řadě jistě stojí zmínit, že s původní verzí toho tolik společného nemá. Více mi limitovaná edice dámské vůně Nino Cerruti 1881 Edition Blanche připomíná Kenzo Amour. Pokud tedy očekáváte setkání se starou známou po letech, můžete být lehce zklamáni. Necháte-li se zcela překvapit, budete nadšeni stejně jako já.

Nino Cerruti 1881 Edition Blanche

Nino Cerruti 1881 Edition Blanche

Složení:
Hlava: lístky fialky, bergamot, černý rybíz
Srdce: heliotrope, mimóza
Základ: pižmo, vanilka

Edition Blanche je velmi delikátní polosladkou vůní, která sice není omamně silnou (stejně jako její předloha), ale dokáže se na pokožce držet po celý den. Tvůrce vůně Annick Menardo, který stojí za vůněmi jako je Hypnotic Poison od Diora, Boss No.6 či Lancome Hypnose, předznamenává velmi kvalitní a originální vonnou kreaci.

Nino Cerruti 1881 Edition Blanche je velmi jemnou, pudrovou interpretací původní verze inspirovanou květinovou svěžestí mimózy. Ve svém složení propojuje svěží ovocné tóny společně s intenzivním květinovým buketem. V úvodu jsou nejvíce znatelné citrusové tóny bergamotu. Srdci naprosto převládá prášková vůně mimózy doplněná a něžný lístek fialky, které znatelně ovlivňují charakter květinového srdce.

Nino Cerruti Edition Blanche

Nino Cerruti Edition Blanche

Sladká a delikátní vanilka a náznak bílého pižma se objevují v základu a společně přinášejí uklidňující pocit a prodlužují dlouhotrvající výdrž této vůně. Nino Cerruti 1881 Edition Blanche bude vhodnou volbou pro každodenní nošení, stejně jako pro jedinečné večerní příležitosti.

Znáte původní vůni Nino Cerruti 1881? Láká Vás tato limitovaná edice?

[Celkem: 6    Průměr: 3.2/5]
Share This