Rafinovaná a nadčasová Guess 1981

| 4.8.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Vystihla odvážná slova, která předesílala uvedení novinky roku 2017 od značky Guess, zcela její charakter? Guess 1981 bude jistě patřit k vůním, které se díky své nízké pořizovací ceně a líbivé nekonfliktní vůni mohou poměrně snadno vyšplhat na žebříčku oblíbenosti zatraceně vysoko.

Smyslná? Spíše jemná a univerzální dámská vůně

Počátkem roku přišla informace, že na jaře 2017 uvede značka Guess svou novou a průlomovou vůni Guess 1981, která odkazuje na rok vzniku značky. Lákavou, elegantní, půvabnou a vůbec nejsmyslnější vůni z portfólia značky Guess. Pojďme si hned na začátku říci jedno – nebudu ji zde srovnávat s parfémy od Lancome či Diora. Pokusím se vám přiblížit a zhodnotit vůni jako takovou.

Stylová vůně Guess 1981

Stylová vůně Guess 1981

Marketéři značky avizovali silné a výrazné aroma s ostrými a čistými úvodními tóny, ovocně-květinovým srdcem a dřevitě-pižmovou základnou. Guess 1981 taková zcela bohudík (nebo snad bohužel?) není. Sice na ní není nic výrazně zvláštního, co by vás na první pohled upoutalo, ale právě díky své univerzálnosti a částečně i střídmému a vyváženému složení je to velmi povedená kancelářská vůně. S čistým svědomím tak po ní můžete sáhnout i naslepo.

Sofistikovaná, elegantní a půvabná

Díky jemnému pižmovému ambrette, fialce a hrušce se v úvodu můžete těšit na zprvu trochu ostřejší, po chvilce však velmi měkké a pohodlné svrchní tóny. Spojení jemného úvodu, hřejivého santalového dřeva a výrazného květinového tónu jasmínu v srdci společně skvěle ladí. Nic zbytečně nevyčuhuje z celkové kompozice, která tak po celou dobu trvání vůně Guess 1981 působí vyváženě.

Guess 1981

Guess 1981

A teď asi ta nejčastější otázka – jak dlouho vůně vydrží?

Vezmeme-li v potaz, že se jedná o poměrně levnou dámskou vůni (50 ml balení seženete aktuálně za 572 Kč * (uvedená cena ze dne 4.8. 2017) a ještě v koncentraci EDT, výdrž je více než dobrá. Po slušných 6 hodinách v kanceláři byla vůně ze zápěstí stále znatelná. Díky tomu, že vůně není výrazná, váš nos rychle na její vůni otupí a vy tak budete mít nutkání se znovu navonět. Mne stačilo se během dne jednou přestříknout a byla jsem spokojená.

A nakonec flakón – jednoduché a čisté linie, mohutné čiré sklo, stylová papírové etiketa a chladný kovový uzávěr. To se designérům opravdu povedlo. Vůně Guess 1981 tak bude stylovým doplňkem, který můžete mít kdekoli na cestách s sebou.

Již jste vyzkoušeli novinku Guess 1981? Zlákalo i vás její elegantní a stylové balení?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This