Rafinovaná pánská vůně Lacoste L´Homme Lacoste

| 30.10.2018 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Muži většinou nehledají ohromující a nevšední kombinace složek ve vůních, ale spíše preferují střídmější pánské vůně, které mohou nosit kdykoliv – k obleku, do kanceláře, stejně tak i na běhání. Jednou takovou je i loňská (2017) novinka Lacoste L´Homme Lacoste. Čím upoutala pozornost tisíců mužů? A proč se stala záhy po svém uvedení bestsellerem?

Čistá, jasná a univerzální pánská vůně

Perfektní výdrž (až 10 -12 hodin bez problémů), univerzální použití, elegantní, přesto rafinované složení. Pánská vůně Lacoste L´Homme Lacoste se tak řadí mezi adepty, po kterých můžete bez pochyb z úspěchu či strachu z koupě sáhnout i naslepo. Pokud toužíte po změně a doposud jste používal např. pánskou vůni Dior Sauvage či Dolce&Gabbana The One, se kterou má L´Homme Lacoste lecco společného, je pro vás právě tato vůně tou pravou volbou.

Lacoste L´Homme Lacoste

Lacoste L´Homme Lacoste

Lehce pikantní pánský parfém s velmi všestranným použitím dokáže dobře zaujmout pozornost. Zkušený parfumér Michel Girard vytvořil více než půvabnou horní základnu. Mimořádně přesvědčivý úvod z rebarbory (která se ve složení parfémů v posledních letech hřeje na výslunní), silných, hořce-zelených tónů tangerinky a sladké šťávy z kdoule spoluvytváří kombinaci, která má potenciál oslovit široké publikum.

SLOŽENÍ:
HLAVA ► pomeranč, tangerinka, rebarbora, kdoule
SRDCE ► zázvor, jasmín, černý pepř, mandle
ZÁKLAD ► cedr, ambra, vanilka, pižmo, dřevité tóny

První 45 minut ovládají celkový dojem výrazné, ovocně-citrusové akordy, které doplňují o svou pikantnost další složky ze srdce vůně Lacoste L´Homme Lacoste. Vyvážený kvartet tak tvoří dva živé duety – pepř s rebarborou a zázvor s kdoulí. Kdesi v pozadí je znatelný mírný buket mandle, ta však nepatří k výrazným prvkům udávající ráz celé vůně Lacoste L´Homme Lacoste, a tak pokud o ní předem nevíte, nezaznamenáte ji.

Lacoste L´Homme Lacoste

Lacoste L´Homme Lacoste

Posléze se vše nese na vlně dřevitého akordu jemného cedru a ambry, což je místo, kde pánská vůně Lacoste L´Homme Lacoste setrvává dlouhé hodiny. Z pohledu ženy na mne parfém L´Homme Lacoste působí neškodně, přitažlivě a velmi příjemně. Nebála bych se ji dokonce označit jako perfektní kancelářskou vůni. Svou střídmou elegancí a jemnou dřevitě-citrusovou vůní si jistě zaslouží místo ve vonném arzenálu nejednoho muže.

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This