Řasenka od Max Factor pro nekonečnou délku řas

| 8.9.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Život bez řasenky si dnešní moderní žena snad ani nedovede představit. I já nejsem výjimkou a výběru té pravé věnuji opravdu hodně času. Značka Max Factor nedávno představila zcela novou řasenku Max Factor Velvet Volume False Lash Effect Mascara s inovativním kartáčkem. Zvědavost mi nedala a jednu jsem přihodila do svého pomyslného nákupního košíku na Elnino.cz. A jaká je?

Max Factor slibuje prodloužit i ty nejkratší řasy

Reklamní kampaně toho mnohdy naslibují, ale jak se říká „skutek utekl“. V tomto případě tomu tak rozhodně není. Pokud toužíte po efektu smyslného kočičího pohledu, s řasenkou Max Factor Velvet Volume False Lash Effect jej docílíte během okamžiku.

řasenka Max Factor

řasenka Max Factor

A pokud jej ještě podpoříte kouřovým líčením, mužům ve Vašem okolí se budou z Vašeho pohledu podlamovat kolena. To mi věřte…

Lehká pěnová náplň obsahuje včelí vosk a zvláčňující glycerín, který dodá Vašim řasám sametový vzhled. Osobně nemám ráda, když se mi během dne řasenka obtiskne a řasy postupně ztrácí na tvaru.

řasenka Max Factor

řasenka Max Factor

Řasenka Max Factor Velvet Volume False Lash Effect se mnou prožila celý pracovní den i s večerním běháním bez jediné změny. Volejte sláva a pět dní se radujte. Tahle řasenka vydrží téměř cokoliv.

Po náročném dni jsem řasenku Max Factor Velvet Volume False Lash Effect lehce odlíčila doslova jedním tahem pomocí micelární vody. Co víc si ještě přát?

Jaká je aktuální cena této řasenky od Max Factor?

V čem je skryto tajemství sametových řas?

Základ je ve kvalitním kartáčku. Jednotlivé řasy musí dokonale oddělit, vizuálně je prodloužit a dodat jim na objemu, což tato kráska zvládne levou zadní.

Řasy dokonale vytočí do nebeských délek a přitom je neslepí, nezatíží a Vaše řasy stále vypadají přirozeně a sexy. Krémové složení je tak jemné a lehké, že po chvilce ani nevíte, že jej máte na řasách.

Inovativní kartáček má dlouhé štětinky, které nadzvednou a oddělí i ty nejkratší řasy. Za mě dostává řasenka od Max Factor jedničku s hvězdičkou. Vyzkoušejte ji také a pak mi napište, jestli jste s ní stejně spokojené jako já i Vy.

[Celkem: 2    Průměr: 2.5/5]
Share This