Řasenky Masterpiece v novém kabátě

| 26.2.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Oblíbené řasenky z kolekce Masterpiece od Max Factor se „blýskají“ novými obaly v elegantním zlato černém designu. Která z nich bude Vaší jedničkou?

Dopřejte svým řasám rafinovaný objem

Modelky přehlídek věhlasných značek jako je Gucci či Valentino, zkrášlují vizážisté řasenkami z kolekce Masterpiece. První z nich, řasenku Max Factor Masterpiece ve zlatém obalu, uvedla tato značka na trh již v roce 2005 a od té doby patří k bestsellerům světa dekorativní kosmetiky. „Masterpiece kolekce je pro mě už od svého uvedení naprostou nezbytnotí,“ uvedla přední světová vizážistka a současná kreativní ředitelka Max Factor Pat McGrath.

iFX kartáčekS razancí tornáda si Max Factor zcela podmanil svět krásy svou unikátní řasenkou Masterpiece. Doslova revolucí v aplikování řasenky se stal inovativní aplikátor v podobě iFX kartáčku, který Vaše řasy neomylně oddělí a zároveň nanese rovnoměrnou vrstvu barvy na každou řasu zvlášť od kořínků ke konečkům.


„Pomocí revoluční technologie lze bez větších problémů splnit přání žen, které touží po hustých a přitom hedvábně hladkých řasách. Masterpiece MAX dodá jejich řasám až o 400% větší objem v porovnání s nenalíčenými řasami a přitom díky iFX kartáčku báječně oddělí jednu od druhé. Výsledkem je neodolatelný pohled, kterého docílíte během krátké chvilky,“ říká Pat McGrath.

Vyberte si tu svou!

Mnoho žen se domnívá, že čím větší bude kartáček, tím snáze docílí touženého velkolepého objemu svých řas. Chyba! Opak je pravdou. Tenké kartáčky jsou základním tajemstvím světových vizážistů, díky kterému lze dosáhnout skutečně nepřehlédnutelně výrazného pohledu.

Max Factor Masterpiece

Osobně jsem měla tu čest vyzkoušet revoluční řasenku Max Factor Masterpiece. S klasickým kartáčkem jsem do té doby i přes mou usilovnou snahu nikdy nedocílila perfektně oddělených a neslepených řas. Voilà – stačilo pár tahů a mé řasy byly dokonale nalíčeny bez jediné chybičky. Preferuji spíše přirozený vzhled, kterého jsem právě s touto řasenkou jednoduše docílila.

Max Factor Masterpiece

Max Factor Masterpiece

Jedinečný iFX kartáček s flexibilními nylonovými vlákny zachytí a perfektně nalíčí i ty nejmenší a nejtenčí řasy. Obzvlášť ho proto ocení majitelky krátkých a nevýrazných řas.

Aktuálně můžete na Elnino.cz zakoupit již za pouhých 168 Kč. *

Max Factor Masterpiece Max

Pokud toužíte po opravdu výrazném a smyslném objemu svých řas, díky kterému bude Váš pohled až nebezpečně svůdný, sáhněte po řasence Masterpiece Max. Ta přichází s ještě inovativnější verzí původního iFX kartáčku. Štětinky kartáčku obsahují speciální mikro kanálky, díky kterým na řasy nanesete ještě více barvy pro výsledný výraznější objem. Každá řasa je opět dokonale nalíčena zvlášť bez slepení.

max-factor-masterpiece-max-high-volume-definition-mascara_500x500

Řasenka Max Factor Masterpiece Max

Pořiďte si profesionální řasenku filmových hvězd hned teď!

Max Factor Masterpiece Transform

Nejnovějším přírůstkem do kolekce Masterpiece je řasenka s výstižným názvem Transform, na trhu již od listopadu 2014, se kterou docílíte během okamžiku excelentního „wow“ efektu. Její kartáček má speciálně rozmístěné štětinky, které okamžitě promění vzhled Vašich řas již po prvním tahu.

Max Factor Masterpiece Transform Mascara

Řasenka Max Factor Masterpiece Transform

Kupte za akční cenu na Elnino.cz.

Zatímco v předchozích sezónách vládly nenápadné, přirozeně vyhlížející řasy, nyní přichází obrat o 100%. Aktuálně jsou trendy výrazné objemné řasy, se kterými můžete mrkat jako panenka. Dopřejte si i Vy nepřehlédnutelné řasy inspirované aktuálními trendy z přehlídkových mol!

Máte osobní zkušenost s těmito řasenkami? Jaká je podle Vás ta pravá?

*Uvedené ceny se mohou lišit dle aktuálních cenových nabídek Elnino.cz.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This