Recenze kosmetiky Payot

| 16.5.2017 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Synonymum krásy, luxusu a zdraví – to je Payot. Francouzská značka, která dnes představuje skutečného dermatologického a kosmetického giganta. Pokud tedy chcete své pleti dopřát špičkovou péči, Payot je tou správnou volbou.

Příběh důvěry a téměř 100 let zkušeností

Špičková kosmetika Payot vznikla díky výjimečné ženě, Nadi Payot, která se v roce 1913 jako vůbec první žena své generace stala lékařkou a záhy se rozhodla vložit svůj um a odborné lékařské znalosti do služeb ženské krásy. Nepřetržitý vědecký výzkum, moderní postupy a inovace a respektování individuálních potřeb jednotlivých tipů pleti – nejen to jsou důvody, proč se z některých produktů kosmetiky Payot staly za léta užívání legendy, z jiných spojenci, kteří provázejí ženy při jejich každodenních kosmetických rituálech.

PAYOT | Pečující olej Elixir Body Face Hair Oil

Payot pro mne představuje kosmetické potěšení z péče o pleť, které za každé okolnosti respektuje potřeby jakékoliv pokožky. Hýčká smysly, ať už jde o vůni, barvu či samotné složení jednotlivých kosmetických produktů, které je vytvářeno se 100% snášenlivostí.

Kosmetika Payot

Kosmetika Payot

Je tomu tak 2 roky nazpět, co jsem zcela propadla kouzlu suchých olejů (ať už je to legenda od Nuxe či zlatý vlasový elixír od Orofluido). Lákadlu od Payot jsem se proto ani nesnažila bránit. Multifunkční pečující olej Payot Elixir Body Face Hair Oil užijete jak na vlasy, tělo i obličej. Okamžitě si mne získal (již mám nově druhé balení).

Skutečný zázrak a zaslouženě jedna z legend od značky Payot. Přírodní složení Payot Elixir Body Face Hair Oil obsahuje:

  • výtažek z myrhy, který posiluje epidermis
  • mix výživných rostlinných olejů
  • esenciální olej z vonokvětky (v parfémech známá spíše jako vůně osmanthus)

Díky esenci z vonokvětky si tak mohu dopřát dlouhotrvající obláček uklidňující vůně.

PAYOT Elixir Body Face Hair Oil

PAYOT Elixir Body Face Hair Oil

Odpověď na asi nejčastější otázku – nemusíte mít obavy, olej nezanechává žádný mastný film (ihned se vstřebává). Pokožka je jako bych jí nadopovala intenzivní dávkou vyživujícího séra. Pro mou extrémně vysušenou pokožku těla je to pocit jako bych navštívila oázu uprostřed pouště. Použití je velmi multifunkční – můžete jej cíleně použít na velmi suchá a hrubá místa, použít jej jako pečující masku na vysušené konečky vlasů či jej aplikovat jako vyživující sérum na pleť a celé tělo (to vřele doporučuji). Díky praktickému rozprašovači je nanesení velmi snadné.

PAYOT Elixir Body Face Hair Oil

PAYOT Elixir Body Face Hair Oil

Jistě vám na fotkách neunikl rozdíl (kdo si jej všiml, má u mne pomyslného zlatého bludišťáka). Pro letní období si můžete stejně jako já pořídit tytéž olej se třpytkami, který jako bonus dodá opálené pokožce přirozeně a sexy vypadající třpyt. Účinky oleje Payot Elixir Body Face Hair Oil jsou jinak beze změny.

PAYOT | Matující pleťový krém Expert Pureté Moisturizing Matifying Care

Sametově jemný pleťový krém ocení všichni ti, kteří se trápí s nadměrně se mastící pokožkou. Jemný hydratační a hlavně extra matující krém Expert Pureté Moisturizing Matifying Care dokáže snížit přebytečnou tvorbu kožního mazu a tím tak viditelně docílit matného vzhledu pleti po celý den. Kdo sám na vlastní kůži nevyzkouší, nepocítí ten okamžitý rozdíl.

Kosmetika Payot

Kosmetika Payot

Krém obsahuje výtažek z chilské máty, růžového ovoce a zinku, díky kterým dojde k viditelnému zmenšení pórů a až k božskému zjemnění pokožky pleti. Matující pleťový krém Payot Expert Pureté Moisturizing Matifying Care je vhodný pro smíšenou až mastnou pleť. Pro docílení dokonalého výsledku doporučuji aplikovat každé ráno i večer na dokonale odlíčený obličej i krk.

Vyzkoušeli jste již také nějaký produkt od Payot? Jaké jsou vaše zkušenosti?

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This