Recenze zbrusu nové pánské novinky JOOP! WOW

| 14.8.2017 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Značku JOOP! mají mnozí zaškatulkovanou jako mainstreamovou masovku, která luxusem příliš neoplývá. Pánská novinka roku 2017 však boří tyto zažité předsudky. Vyvážená kompozice, elegance a nadčasovost vůně JOOP! WOW vás uchvátí.

Pánská vůně, která si zaslouží vaši pozornost

Již na první pohled zaujme svým elegantním, jednoduchým flakónem z masivního skla se sytě jantarovou kapalinou uvnitř. Hladké linie a trochu nostalgické zpracování flakónu vůni JOOP! WOW posouvají mezi trendy novinky tohoto roku.

JOOP! WOW

JOOP! WOW

Na první pohled je patrná snaha o vytvoření vizuálně elegantní a luxusní vůně (prolomit tak zažité konvence). Současná internetová generace spotřebitelů (tzv. Millennials) zdánlivě potřebuje jednoduchou a transparentní kompozici společně s kapkou gurmánské sladkosti. JOOP! WOW toto vše splňuje. WOW je tedy jednou z těch vůní, které mají velký potenciál stát se hitem mezi cílovým publikem. Jen čas nám však ukáže, zda z ní opravdu bude oblíbený bestseller.

JOOP! WOW chce být jedničkou na trhu

Pánská vůně JOOP! WOW postupně probouzí všechny vaše smysly svěžím vánkem bergamotu, kardamonu a lístků fialky, které poskytují měkkou zelenou spojnici mezi úvodem a podmanivým srdcem. Zelená linie pokračuje zemitým vetiverem a neodolatelným jedlovým balzámem.

Až nadpozemský základ je vybudován na vznešené kombinaci sladkých gurmánských akordů vanilky, maskulinních tónech tonky a charakteristickém kašmírovém dřevu. Nezaměnitelné spojení plné maskulinity, intenzity a elegance.

Hřejivá dřevitá vůně JOOP! WOW se může díky kvalitním surovinám pochlubit až 6-8 hodinovou výdrží. Na nižší pořizovací cenu je to více než slušný výsledek.

JOOP! WOW je poměrně jednoduchou, nekomplikovanou, lehce pikantní, moderní a vyváženou dřevitou pánskou vůní, která nepostrádá nic z aktuálních návrhářských proudů. Myslím si, že WOW je vůní, kterou můžete nosit kdykoli – v noci, ve dne, neformálně i na společenské události, v létě i v zimě. Tajně doufám, že se stane pánskou klasikou, ke které se budou muži rádi vracet.

[Celkem: 1    Průměr: 4/5]
Share This