Revoluční gel Bi-Oil: Nejkratší cesta k dokonalé hydrataci

| 13.3.2019 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Také toužíte po sametově hebké a dokonale hydratované pokožce? Možná už jste vyzkoušela desítky tělových mlék a krémů, ale výsledek stále není podle vašich představ. Potom je nejvyšší čas dát šanci horké novince Bi-Oil gel pro suchou kůži!

Od oblíbeného oleje k revolučnímu gelu

Značka Bi-Oil na kosmetickém trhu není žádným nováčkem. Její slavný tělový olej PurCellin dlouhodobě patří k bestsellerům a miliony žen z celého světa si bez něj již svůj život nedokážou představit. Snad to byly právě efektivní výsledky tohoto oleje a jeho bezkonkurenční obliba, co přivedlo značku Bi-Oil na myšlenku stvořit dalšího kosmetického superhrdinu v podobě hydratačního gelu.

Bi-Oil gel pro suchou kůži

Bi-Oil gel pro suchou kůži

Voda až na posledním místě

Gel pro suchou kůži Bi-Oil volí zcela odlišnou cestu než konkurenční přípravky. Zatímco běžná tělová mléka, másla a krémy jsou vystavěny na vodě coby hlavní složce, celou polovinu složení gelu Bi-Oil zaujímá nám již dobře známý tělový olej. Dalšími pozoruhodnými ingrediencemi jsou pak výživné bambucké máslo, blahodárné oleje a zvlhčující látky. Voda je zde samozřejmě také, ale se svým 3% podílem tvoří zcela zanedbatelné množství. Díky tomuto složení je gel pro suchou kůži Bi-Oil výjimečným hydratačním přípravkem.

A teď vážně, jak účinný je gel pro suchou kůži Bi-Oil?

Díky olejovému základu vás velmi mile překvapí, jak snadno se tento přípravek roztírá. Okamžitě se vstřebává do pokožky a nezanechává na ní žádný mastný film. Viditelné výsledky jsou znát okamžitě po první aplikaci, pokožka je vláčná, hebká a příjemná na dotek. Pravidelné používání ji potom dlouhodobě hydratuje do hloubky a předchází ztrátě vlhkosti. Gel pro suchou kůži Bi-Oil je jednoznačným aspirantem na jeden z nejoblíbenějších kosmetických produktů tohoto roku. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, natrvalo se usídlí na vaší koupelnové poličce a všechny přípravky, které jste dosud používala, nekompromisně odsune do pozadí.

[Celkem: 27    Průměr: 3.4/5]
Share This