Rimmel Oh My Gloss! – lesk až na 6 hodin

| 15.4.2016 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Oblíbená kosmetická značka Rimmel London přišla na trh s novou řadou lesků na rty Oh My Gloss!, které jsou plné arganového oleje a vitamínu E. Vydrží opravdu celých 6 hodin běžné zátěže bez poskvrny?

Není lesk jako lesk

Většina lesků na rty nepříjemně lepí a rty ještě více vysušuje. To však není případ lesků na rty od Rimmel London Oh My Gloss!. Rimmel představuje zcela nové složení, která přináší zvýšenou výdrž produktu, tzv. 3 dimenzionální lesk.

Rimmel London Oh My Gloss!

Rimmel London Oh My Gloss!

Aplikace je víc než snadná. Ve dvou tazích na rty nanesete lesk a svým rtům tak okamžitě dodáte něžně romantický vzhled. Čeho si po aplikaci okamžitě všimnete? Vůbec nelepí! Rty krásně kloužou a i mé velmi suché a často popraskané rty tiše vrní spokojením.

Tmavší odstíny jsou viditelně více pigmentované a dodají rtům sytější odstín. Musím ale připomenout, že se jedná „pouze“ o lesky na rty, nikoli o tekuté rtěnky. Barva zde nehraje prim, ale spíše dodává rtům něžný nádech.

Rimmel London Oh My Gloss!

Rimmel London Oh My Gloss!

Lesky na rty Rimmel London Oh My Gloss! dodávají rtům až neskutečnou hydrataci. Na každodenní nošení je lesk velmi pohodlný a příjemný.

Otestovali jsme hned 3 odstíny. Něžně meruňkový odstín 600 JUST PEACHY, romanticky růžový odstín 400 PRETTY IN PINK a cihlově červený odstín 610 CORALICIOUS. V nabídce na e-shopu Elnino.cz jich však najdete hned 13.

Jak dopadl zátěžový test?

V zátěžovém testu jsme si posvítili na jejich výdrž. Rozhodně vydrží mnohonásobně déle než běžné lesky na rty, ale 6 hodin? To je trochu přehnaný marketingový tahák. Zhruba po 3 hodinkách, jedné kávě a dvou vynikajících jablečných koláčcích na rtech byly ještě stále známky lesku, rty byly vláčné a u nejtmavšího odstínu CORALICIOUS byla dobře znatelná i barva.

Bezchybné rty ale po takovém zátěžovém testu neočekávejte. I tak ale víc než dobrý výsledek, vezmete-li v potaz, že se jedná o „pouhý“ lesk na rty.

Sečteno, podtrženo – do koupě lesku na rty Rimmel London Oh My Gloss! se rozhodně vyplatí zainvestovat. Však cena není nijak vysoká, pohybuje se cca. kolem 100 Kč. Pokud chcete nelepivý, vysoce hydratující a lehce pigmentovaný lesk na rty, bude tahle novinka jistě to právě ořechové právě pro Vás.

[Celkem: 1    Průměr: 4/5]
Share This