Rozkveťte s okouzlující Gucci Bloom

| 2.4.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Nejnovější dámská vůně luxusní a uznávané značky Gucci (roku 2017) se může pochlubit ryze květinovou vůní, která je tvořena hned 3 úchvatnými květinovými tóny. Stane se Gucci Bloom další průkopnickou vůní, jenž se zapíše do novodobé historie vůní stejně jako kultovní klasiky Envy, Rush a Gucci Pour Homme?

Květiny v plném rozpuku

Jak již lze díky názvu očekávat, Gucci Bloom se od samého začátku jeví jako čistě a výrazně květinová vůně. Květinový buket začíná tak trochu ostrou a „nezralou“ vůní pupenů jasmínu a tuberózy (nejedná se o onen bohatý a sladký jasmín). Zpočátku je cítit mezi květy hodně svěží zeleně s nepatrným náznakem mandarinky. Velmi pronikavá a intenzivní květinová vůně Gucci Bloom však s příchodem srdce zjemní svůj charakter a vy tak rázem získáte krémovou, sladkou a opojnou vůni plnou bílých květů jasmínu a tuberózy.

  • TUBERÓZA
  • JASMÍN
  • ČÍNSKÝ ZIMOLEZ

Gucci Bloom

Gucci Bloom je jednou ze dvou vůní, jejíž koncept vytvořil sám ředitel značky Alessandro Michele. Stejně jako v případě Gucci Guilty Absolute Pour Homme, spolupracoval Michele s uznávaným světovým parfumérem Alberto Morillas. Pro obě vůně je specifické užití jedné zcela nové a unikátní přírodní vonné složky, v případě Gucci Bloom se jedná a odrůdu čínského zimolezu, latin. Combretum indicum (Rangoon Creeper). Jedná se o velmi zajímavou květinovou vůni, kterou můžete cítit hlavně v základě Bloom. Pročítala jsem nesčetně článků o této specifické složce – hodně její vůni připodobňují k barvám (přechází z růžové do červené), což nám ale její vůni moc nepřiblíží. Přikláněla bych se osobně k připodobnění k vůni opečeného kokosu, která se mísí s již zmíněnými bílými květy.

Květinová dámská vůně Gucci Bloom

Až neuvěřitelně přesně sestavená vonná kompozice Gucci Bloom není nijak složitou vůní, jednotlivé složky jsou snadno identifikovatelné a zřetelné. Je však dámskou vůní, která vás pohltí. Žádné drastické změny neočekávejte, vývoj vůně je poměrně lineární (klíčové složky zůstávají po celou dobu bez výraznější změny). Gucci Bloom nepostrádá styl, osobnost ani moderní zpracování klasických složek – jednoduše perfektní! Minimalistický design flakónu doplňuje výrazně potištěná krabička (za mne možná trochu škoda, že to není naopak).

Vůně samotná se drží spíše v blízkosti kůže, během dne tak můžete mít potřebu se vůní opětovně navonět.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This