A - G

Demeter: Opravdu netradiční vůně

Je libo vůni čerstvého sena, oceánu, mléčné čokolády či snad lepidla, špíny nebo žížaly? Ne opravdu si z Vás nedělám legraci. Toto je pouze hrstka z vůní, které nabízí americká parfémová značka Demeter. Pokud máte rádi opravdu nevšední vůně a potrpíte si na originalitu, jste na správném místě.

číst více

Alterna: Nejluxusnější vlasová kosmetika

Značka vlasové kosmetiky Alterna usiluje být vždy o jeden krok napřed. Účinnost jejich profesionálních produktů s prokazatelnými výsledky ohromují i řadu světových celebrit jako Julia Roberts, Victoria Beckham a Katie Holmes, které se pyšní tím, že mají krásné a zdravé vlasy právě díky vlasové kosmetice Alterna.

číst více

Pečujte o sebe s kosmetikou Garnier

V každém z nás je ukrytá vnitřní krása, tak proč ji nenechat zazářit i navenek? Produkty kosmetiky Garnier jsou cenově dostupné, ale to se v žádném případě neodráží na jejich kvalitě. Právě naopak. Díky Garnier o sebe může pečovat opravdu každý. Pojďte odkrýt svou vnitřní krásu a buďte šťastní. Jde to snadno!

číst více

Cartier: Svět šperků a luxusu

Značka Cartier je celosvětově známá svými luxusními šperky. Legendárním symbolem celé značky je brož ve tvaru pantera z kolekce Bestiář – Panthère broche. Toužíte po vlastním šperku od Cartiera? Nemusíte utrácet desetitisíce, pořiďte si neviditelný voňavý klenot, který Vás bude doprovázet po celý den.

číst více

Nejnovější komentáře

Video

Autoři

Ada
Jana
Míša
Kača