S vůní Girl of Now pro vás nebude nic nemožné

| 28.3.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 1 komentář

Kdo z vás se nechce ani s příchodem teplejších dní vzdát sladších vůní, vsaďte na loňskou novinku z dílny libanonského módního návrháře Elie Saab Girl of Now. Šťavnatá hruška s mandarinkou a pistáciemi tvoří netradiční úvod. Zahalte se od hlavy až k patě luxusem.

Luxusní kousek do vaší parfémové sbírky

Teprve v roce 2011 debutovala módní značka Elie Saab se svým prvním dámským parfémem Le Parfum (fenomenální podání pomerančového květu), za kterým stojí prvotřídní parfumér Francis Kurkdjian. Vůně měla neskutečně kladný ohlas, to se přitom zcela vymykala tehdejším trendům a nebyla ani vůní vytvořenou pro hlavní cílovou skupinu. Le Parfum však dokázala jedinečným způsobem zachytit zářivost a osobitost umělecké tvorby Elie Saab a stala se tak dokonalým parfémovým zastoupením značky jako takové.

Elie Saab Girl of Now

Po obrovském úspěchu Le parfum značka v roce 2017 uvedla na trh další ze svých průkopnických vůní – Elie Saab Girl of Now. Zbrusu nová dámská vůně má být novou pokračovatelkou. Pojďme s odstupem času novou vůni zhodnotit.

Vůně oslavující úspěch žen

Od prvního okamžiku je zřejmé, že vůně Elie Saab Girl of Now je zcela jiná. Koncipována jako květinově-gurmánská vůně v sobě nezapře něžnou sladkost, která vám s prvním přivoněním utkví v paměti. Úvod je laděn v křupavě zelených akordech, které se snoubí se sladkým marcipánem. Podivuhodný úvod je tak více než odvážný a není divu, že v zákaznicích vzbuzuje rozporuplné a silné emoce. Vůně marcipánu vás buď láká nebo ji nenávidíte.

Elie Saab Girl of Now

Pojítko mezi Le Parfum a Girl of Now nalezneme posléze – jako zářivý maják se opět ke slovu hlásí pomerančový květ. Jemný, sladce gurmánský, zároveň však dostatečně osvěžující. Hřejivý základ z fazole tonka, vanilky a mandle dodává celé vůni na půvabu a hloubce. Proti celé té sladké a měkké kompozici se do opozice staví pačuli, které se tak stává silně kontrastním prvkem a utváří příjemnou ostrost v závěru.

SLOŽENÍ
Hlava: hruška, mandarinka, pistácie
Srdce: pomerančový květ, mandle, magnólie
Základ: pačuli, kašmír, tonka, mandlové mléko

Elie Saab Girl of Now ve mne budí dojem vůně, která stojí přímo na hraně mezi konvenčností a neobvyklostí krásy. Dámská vůně, která možná neosloví davy nadšených příznivců, ale je silným základním prvkem pro vybudování nové neobvyklé řady dámských vůní.

Již jste vyzkoušela novinku Girl of Now od Elie Saab? Na kterou vůni od této značky nedáte dopustit?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This