Salvatore Ferragamo: Subtil Pour Homme

| 14.7.2017 | Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Italský návrhář obuvi Salvatore Ferragamo přichází s originálním flakónem, který ukrývá pánský parfém Subtil Pour Homme. Pod francouzským slovíčkem „subtil“ se skrývá jemná a pronikavá vůně, která si vás podmaní.

Salvatore Ferragamo je zárukou kvalitních a moderních vůní, na které se vyloženě těšíte. Na tuto pánskou vůni jsem narazila poměrně nedávno. Na první pohled mě zaujal tvar flakónku, a pak už byla ruka v rukávě. Cenově je Subtil Pour Homme přístupná a přítel měl radost. Zajímá-li vás výdrž, budete spokojení. Ihned nevyprchá a je tak možnost si vychutnat tuto vůni nejen po nanesení.

Proč ten tvar?

Flakón je zajímavě točený, je to takový twist (nejdříve jsem se domnívala, že se snad při výrobě stala chyba). Rozvlněný tvar však skvěle koresponduje s vůní samotnou – roztančí vás nenechá jen tak sedět v koutě. Tmavě modrá barva přechází do světlejších tónů. Na stříbrné části vůně Subtil Pour Homme je uvedeno logo značky. Salvatore Ferragamo je také vidět i na boku skleněné části. Je to rafinované, a přitom tak jednoduché. Zkrátka boží.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1624270226 img 15244444444444

Subtil Pour Homme

Složení?

Tato tmavě modrá kráska nabízí příjemnou klasiku což je ovocno-květinová esence, která se opírá o krále vodních hladin – o leknín a zázvor, který je jak chuťově, tak aromaticky výrazný. Pikantnější začátek je obohacen růžovým pepřem, koriandrem, fialkou a pelyňkem. Postupně přichází na řadu klasická a velmi oblíbená trojice – pižmo, pačuli a ambra.

Komu by se mohl líbit parfém Subtil Pour Homme?

Zaujme ty, kteří prosazují eleganci v městském ruchu. Ani my nemusíme nijak závidět, jelikož existuje i dámská verze Subtil Pour Femme. I v tomto případě má flakón rafinovaný tvar, je červený a prodloužený.

Přiznám se, že jsem dámskou verzi neměla bohužel možnost vyzkoušet, ale pokud bude alespoň z poloviny tak dobrá jako ta pánská, nebála bych se ji koupit :-).

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This