Selfino: Nový blog Elnino.cz je tu pro Vás!

| 6.8.2014 | Novinky | 2 Komentáře

Vítejte na Selfino.cz! O vlastním blogu jsme snili již delší dobu. Přece jen nám chybělo místo, kde bychom mohli Vám, našim milým zákazníkům, poskytovat přehledné informace nejenom o našich produktech, ale i o novinkách, akcích a soutěžích, které pro Vás neustále chystáme. Chtěli bychom k Vám být blíže. Ne jako obchodník, ale jako Váš dobrý přítel, se kterým se můžete poradit a diskutovat o všem, co Vás bude zajímat.

Selfino.cz je ještě ,,v plenkách“, ale postupně jej budeme plnit novinkami a důležitými informacemi ze světa parfémů, kosmetiky a krásy. Zatím co my budeme brouzdat vlnami internetu a vytvářet pro Vás ty nejzajímavější články, Vy se budete moci věnovat mnohem příjemnějším činnostem.

  • Nejste si jistá s výběrem nové letní vůně? Trápí Vás drobné vrásky? Či toužíte mít krásné a zdravé vlásky? Rádi Vám poradíme a prozradíme Vám i vlastní tipy a rady, jak vyzrát nad kosmetickými neduhy.
  • Sekci Parfémy budeme postupně plnit těmi nejvoňavějšími novinkami ze světa parfémů, které můžete nalézt i v našem obchodě Elnino.cz.
  • Dekorativní kosmetika bude odkrývat tajné tipy světových vizážistů, představíme Vám novinky v našem sortimentu a těšit se můžete i na praktické manuály pro trendy líčení na běžné i slavnostní příležitosti.
  • Rádi byste se dozvěděli více o své oblíbené značce parfému?
    Značky od A-Z Vám postupně představí všechny světové parfémové velmoce.
  • Chcete ušetřit své peníze či získat jedinečný parfém či exkluzivní kosmetiku zdarma? Čtěte pravidelně sekci Soutěže a akce, kde se přehledně dozvíte o všech aktuálních akcích a soutěžích, které běží nejen na stránkách Elnino.cz, ale i na našem Facebooku.
  • Nejste si jistá s výběrem nové vůně? Přečtěte si některou z mnoha recenzí např. od parfémové guru Ady.

Během následujících týdnů budeme naše Selfino řádně krmit články, aby nám co nejdříve vyrostlo. Budeme rádi když náš blog budete pravidelně sledovat a svými komentáři nám pomůžete ,,nakrmit“ hladové stránky našeho nenasyty. Budeme moc rádi, pokud nám pomůžete a poradíte, co vylepšit nebo nám sdělíte, co se Vám líbí, jaké téma by Vás zajímalo či co Vás trápí. Jsme tu jen a jen pro Vás, takže se nebojte zeptat!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This