Sexy sportovní vůně

| 12.8.2014 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Pohled na opravdu krásného člověka, povyšuje naše estetické vnímání. Muži se rádi podívají za půvabnou ženou a i my ženy, se rády podíváme na krásná vypracovaná těla. A přiznejme si, že po fotbalovém trávníku jich pár běhá. A nejen tam. Někteří opravdu sexy sportovci se spojili i se světovými značkami parfémů a společně vytvořili exkluzivní reklamní kampaně.

Thiago Emiliano da Silva – Hugo Boss Hugo

Hugo Boss Hugo Thiago Emiliano da Silva

Hugo Boss Hugo Thiago Emiliano da Silva zdroj: http://bit.ly/1sQLYiR

Parfém Hugo Boss Hugo je moderní, čistá a nenapodobitelná pánská vůně, která dokonale ztělesňuje mladistvý elán fotbalového virtuóza. Harmonie bylin, ovoce a vzácných dřev vytváří jedinečnou vůni pro každého muže. V roce 1996 byl udělena parfému Hugo Boss Hugo prestižní cena FIFI za nejlepší pánskou vůní.

Kup ještě dnes

Joe Hart – Hugo Boss No.6

Hugo Boss No.6 Joe Hart

Hugo Boss No.6 Joe Hart zdroj: http://bit.ly/1sQLYiR

Klidný a sebejistý. Přesně takový musí být každý brankář a přesně taková je i vůně Hugo Boss No.6. Je sladší, kořeněná, hodící se pro všechny typy osobností. Skvěle dopumpuje energii a podtrhne moderního ducha každého muže. Specifické tóny švestky, jablka a citrusů podtrhnou jedinečnou osobnost každého muže. Sexappeal dodávají parfému výtažky z vanilky, vzácných dřevin a mechu. Netradiční olivovník ve spojení s pelargonií a bergamotem jsou třešničkou na samotný závěr.

Kup ještě dnes

Danny Fuller – Chanel Allure Sport Eau Extreme

Chanel Allure Sport Eau Extreme

Chanel Allure Sport Eau Extreme zdroj: http://bit.ly/1sTL0Bu

Že nevíte, kdo je Danny Fuller? Je to jeden z nejznámějších a nejlepších profesionálních surfařů. A protože surfink není sport pro slabochy, potřebuje i vůni hodnou extrémnímu nebezpečí. Pro svou kampaň si ho vybrala jedna z nejluxusnějších světových značek – Chanel. Perfektně se hodí nejen pro chvíle sportu, ale také pro společenské akce. Počátek vůně je tvořen cypřišem, hravou mandarinkou, svěžími lístky máty. V srdci parfému Allure Sport Eau Extreme se nacházejí pikantní tóny pepře, které celé kompozici parfému dodávají tu správnou jiskru. Základ je tvořen z hřejivého cedrového a santalového dřeva. Pánská vůně Chanel Allure Sport Eau Extreme je ideální vůní pro muže, kteří se nebojí riskovat a posouvat hranice.

Kup ještě dnes

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This