Seznamte se s nejlepšími novinkami od Renovality!

| 16.3.2019 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Jedním z největších kosmetických hitů poslední doby jsou bezesporu pečující přírodní oleje. Neuvěřitelně univerzální přípravky dokážou perfektně vyživit pleť obličeje, dlouhodobě hydratovat pokožku a postarají se i o vaše vlasy. Efektivně a bez zbytečných chemických přísad. Jaký nový olej od české značky Renovality bude vaším favoritem?

Přírodní oleje Renovality si zamilujete

Proč? Jsou totiž velmi příjemné a hlavně multifunkční. V jedné malé lahvičce se většinou ukrývá celá sbírka úžasných účinků. Zářnou ukázkou je například marulový olej. Tento zázračný přípravek před několika málo lety vyvolal kosmetickou senzaci po celém světě. Lidé si ho oblíbili pro jeho regenerační a vyživující vlastnosti, schopnost výrazně redukovat jizvy, strie a celulitidu a navíc poskytuje první pomoc pro suché a poškozené vlasy. Jestli vás trápí suchá a unavená pleť, sáhněte po voňavém oleji z granátového jablka, který dokáže úžasně hydratovat nejen pokožku, ale i vlasy.

Maliny, okurky a káva

Nevím jak vy, ale já maliny miluji snad ve všech formách. Malinový olej jsem si tedy nemohla nechat ujít. Stačí pár kapek denně a pleť získá veškerou péči, kterou potřebuje. Bude hydratovaná, vitální a rozjasněná. Možná to pro vás bude novinka, ale z okurkových semínek lze vylisovat dalšího kosmetického pomocníka v podobě okurkového oleje. Vedle hydratačních a regeneračních účinků dokáže viditelně redukovat akné, strie, vrásky a zarudlou pleť. V boji proti stárnutí pokožky vám nejlépe pomůže kávový olej. Zajistí vám sametově hebkou a rozzářenou pokožku obličeje a efektně působí i proti celulitidě. Právě proto se hojně objevuje ve složení zeštíhlujících přípravků a produktů proti celulitidě.

Renovality

Renovality

Fialová lahvička plná blahodárného hořčíku

Že dnešní lidé mají nedostatek hořčíku už není žádným tajemstvím. Myslíte, že ho vlastně tolik nepotřebujete? Opak je pravdou. Snad každá buňka ve vašem těle potřebuje nějakou formu hořčíku. Je jedním z nejdůležitějších prvků pro zdravé kosti, zuby, svaly, klouby, kůži, ale i pro kvalitní spánek a redukci stresu. Renovality představuje revoluční způsob, jak si doplnit zásoby hořčíku, a sice velmi oblíbený hořčíkový olej. Rozprašovačem se nanáší přímo na kůži, protože právě takto se nejlépe vstřebává do celého těla. Spolu se všemi zdravotními benefity tak získáte i hladší, pevnější a zdravější pokožku.

Nezapomeňte na relaxační masáž

V neposlední řadě Renovality nově přináší na trh i dva voňavé masážní oleje. První z nich, levandulový olej, kolem sebe šíří nezaměnitelnou vůni, dokáže celý organismus zklidnit před usnutím a uvolňuje napětí ve svalech. Růžový masážní olej zase pokožce těla propůjčuje mladistvý vzhled, sametovou hebkost a příjemnou květinovou vůni. Vybrali jste si přírodní olej, který je jako stvořený přímo pro vás, nebo se nedokážete rozhodnout? V případě váhání jednoznačně doporučuji vyzkoušet všechny 🙂

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This