Sheet maska vám zajistí až nestydatě krásnou pleť

| 25.4.2018 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Sheet masky, které k nám dorazily až z daleké Koreje, jednou pro vždy změnily způsob péče o pleť. Kdo je jednou vyzkoušel, okamžitě jim podlehl. Proč je nutně potřebujete?

Korejský hit, který musíte vyzkoušet!

Málokdo si uvědomuje, že bez Asiatek bychom si jen těžko mohli dopřávat výhody BB krémů, technologii “air cushion”, šnečí produkty nebo sheet masky – jednorázové hydratační masky vyrobené z celistvého kusu netkané textílie napuštěné koncentrovanou dávkou účinných látek. Tyto masky prostě milujeme, a jen jedna nikdy nestačí.

Účinné sheet masky si zamilujete

Účinné sheet masky si zamilujete

Sheet masky se již staly nedílnou součástí péče o pleť, bez které snad již ani nedokážeme existovat. Díky obrovskému boomu, který zaznamenaly, se nyní můžeme těšit na stále rostoucí nabídku. Nejedna kosmetická značka se snaží vytvořit vlastní sheet pleťovou masku, kterou by potěšila své zákazníky. Za obrovskou popularizací stojí zástupy slavných celebrit, make-up artistů i kosmetiček, které si výrazné výsledky v tak krátkém čase pochopitelně ihned oblíbily. Selfie s platýnkovými maskami se tak na sociálních sítích stalo hitem.

V čem jsou lepší než klasické pleťové masky?

Klasická pleťová maska „sedí“ na pleti a pomalu pracuje zatímco se z ní odpařuje voda do okolního vzduchu. Sheet maska zakryje celou plochu obličeje, dekoltu, rukou, nohou (prostě kam si ji dáváte) a nepustí nic jinam než do pleti. Účinné látky se neodpařují, ale putují rovnou do pleti, kam patří. Je jedno jestli je:

  • z netkané textilie
  • silikonová
  • gumová

Vždy funguje stejně – velkolepě!

I naprosto dokonalé věci mohou být ještě lepší. Že to není možné? Ale je!
Prozradím vám triky, se kterými bude pleť ještě zářivější, vyhlazenější a hydratovanější než jste si kdy dovedli představit.

Vrstvěte!

Udělejte si svůj vlastní supermix výživných a účinných látek přímo na míru potřebám vaší pleti. Skvěle funguje kombinace několika kapek vyživujícího pleťového séra a hydratační sheet masky. Já nedám dopustit na kombinaci pleťového séra bez parabenů od NUXE Creme Fraiche de Beauté 48HR Moisture Skin-Quenching Serum a korejské masky Pilaten Collagen Moisturizing Mask. Velmi podobný efekt intenzivní hydratace docílíte ale i s českou značkou sheet masky od Dermacolu Hydrating & Nourishing. Obě tyto pleťové masky seženete na Elnino.cz za méně než 100 Kč.

Účinné sheet masky za pár korun

Účinné sheet masky za pár korun

Ve společné symbióze takto spolu skvěle fungují i pleťový olej a maska. Stačí před aplikací masky do pleti vmasírovat pár kapek pleťového oleje (v dlaních jej nejprve trochu rozehřejte) a ještě než se olejíček zcela vsákne, dejte přes něj sheet masku.

Tento trik si zapamatujte – až to v létě přeženete se sluníčkem nebo když vystoupíte po dlouhé cestě z letadla, pleť se tímto způsobem rychlostí světla promění ve vzor dokonalosti.

S.O.S. pro extrémně unavenou pleť

Čeká vás náročný pracovní víkend na veletrhu či se chystáte na party a vrátíte se až nad ránem? Jak to udělat, aby na vás pleť druhý den neprozradila více než je zdrávo? Dejte si před odchodem na plánovanou akci do ledničky sheet masku s kyselinou hyaluronovou (Xpel Body Care Black Tissue Charcoal Detox Facial Mask).

Účinné sheet masky za pár korun

Účinné sheet masky za pár korun

Ráno stačí pleť vyčistit (pokud máte čas, doporučuji udělat i peeling) a poté aplikovat na pleť vychlazenou masku. Věřte, že takový studený obklad dokáže nabudit, zbaví vás opuchlosti, začervenání a dodá energii.

Masáž nikdy neuškodí

Příjemná masáž není nikdy na škodu, a to platí i o sheet maskách. Pečlivě ji na pleti vyhlaďte, aby každý milimetr perfektně přilnul k pleti a nikde se netvořili vzduchové bubliny. A když navíc masku několikrát jemně přejedete hladkým masážním válečkem, budete si chrochtat blahem. Účinné látky do pleti proniknou ještě lépe.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This